Produkt „M-Pakiet” oferowany przez firmę WSOP został uhonorowany Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich w kategorii Nagroda Ekspertów. Wyróżnienie to przyznał Sąd Konkursowy złożony z autorytetów polskiej branży motoryzacyjnej.

M-Pakiet, czyli modernizacja linii diagnostycznej jest to unikalne, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie pozwalające na adaptację urządzeń produkcji MAHA starszych generacji do nowych wymogów, bez konieczności ich kosztownej wymiany. Do istniejących części podłogowych (rolki hamulcowe, tester amortyzatorów oraz zbieżności) dobudowywane jest nowoczesne sterowanie zaczerpnięte z polskiej linii diagnostycznej CERTUS EVO2. Tak zmodernizowany produkt posiada certyfikat ITS dopuszczający do użytkowania w SKP.

M-Pakiet – modernizacja linii diagnostycznej – to innowacyjny i ekologiczny produkt, dzięki któremu można tchnąć nowe życie w kilkunastoletnie urządzenia. Rozwiązanie dedykowane klientom posiadającym linie diagnostyczne starszych typów, które mechanicznie są wciąż w dobrej kondycji, ale pod względem sterowania nie spełniają już aktualnych wymagań.

Nowatorskim rozwiązaniem jest pierwsze na rynku połączenie rozwiązań linii różnych producentów, uzyskane dzięki dostosowaniu nowoczesnego systemu sterowania polskiej linii CERTUS do oprzyrządowania części podłogowych niemieckich linii produkcji MAHA. Daje to polskim klientom większe możliwości wyboru co do drogi rewitalizacji swoich urządzeń i podnosi konkurencyjność. Certyfikat zgodności ITS dopuszcza stosowanie tak przebudowanych linii w SKP.

M-Pakiet znacząco podnosi funkcjonalność zmodernizowanego produktu (w stosunku do jego wersji pierwotnej) – to szczególnie ważne w świetle już wprowadzonych, ale również planowanych zmian w systemie badań technicznych, które postawią nowe wymagania przed stacjami kontroli pojazdów. Ponadto rozwiązanie to ma niezaprzeczalny walor ekologiczny, oznacza bowiem oszczędność materiałów i energii potrzebnych zarówno do wytworzenia nowego, jak również utylizacji starego produktu.

M-Pakiet – to pierwszy przypadek na polskim rynku innowacyjnego i funkcjonującego w praktyce połączenia zespołów dwóch linii diagnostycznych, różnych producentów (MAHA i CERTUS). Do tej pory wykonaliśmy kilkadziesiąt tego typu modernizacji w całej Polsce.

M-Pakiet to kolejny produkt z oferty WSOP nagrodzony Złoty Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. W 2014 roku nagrodę uzyskała druga generacja linii diagnostycznej CERTUS EVO2. Z kolei w 2016 roku wyróżniona została trzecia generacja – CERTUS 3.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl