Linia diagnostyczna CERTUS 3 produkowana przez firmę WSOP została drugi raz z rzędu uhonorowana Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich w kategorii Nagroda Ekspertów. Wyróżnienie to przyznał Sąd Konkursowy złożony z autorytetów polskiej branży motoryzacyjnej. Złoty Medal MTP to kolejna nagroda dla CERTUSA 3. Już w 2015 roku uzyskał on złotą statuetkę (w kategorii Automotive) w prestiżowym międzynarodowym konkursie wzornictwa przemysłowego POPAI Awards w Paryżu.

certus3_szafa-medal– Cieszymy się z nagrody Złotego Medalu, szczególnie dlatego, że dla linii diagnostycznej CERTUS uzyskaliśmy to wyróżnienie już drugi raz z rzędu. To pokazuje, że – tak jak obiecaliśmy klientom – nasz produkt dynamicznie się rozwija. Chcę podkreślić, że kolejne generacje linii CERTUS prezentujemy na następujących po sobie co dwa lata edycjach targów poznańskich. Jest to swoistym rekordem w naszej branży, z czego jesteśmy bardzo dumni. Dziękuję za zaufanie setkom naszych klientów, którzy na co dzień użytkują CERTUSA, i dzięki którym możemy go twórczo doskonalić – podkreślił Jarosław Cichoń, prezes zarządu WSOP.

certus3-can-connection-medalLinia diagnostyczna CERTUS powstała w 2009 roku (pierwsza generacja) na bazie kilkunastoletniego doświadczenia firmy WSOP jako dystrybutora importowanych linii diagnostycznych. Cechowała się przełomowym wzornictwem przemysłowym, będącym nowością na polskim rynku. W 2011 roku weszła na rynek druga generacja produktu – CERTUS EVO2. Do stosowanych wtedy jeszcze niemieckich grup podłogowych dodaliśmy zbudowane od podstaw polskie oprogramowanie wraz z całkowicie autorską, zaprojektowaną i produkowaną w Polsce elektroniką, która steruje pracą wszystkich urządzeń. Ta generacja linii uzyskała Złoty Medal MTP w 2014 roku.

Natomiast aktualna, trzecia generacja produktu (CERTUS 3) trafiła do sprzedaży pod koniec 2014 roku. Jest ona efektem kilkuletniego projektu badawczo-rozwojowego, w ramach którego od podstaw zaprojektowaliśmy części mechaniczne linii. Zastosowane w nich rozwiązania nawiązują do sprawdzonych i otwartych na zmiany konstrukcji stosowanych w technologicznie najbardziej rozwiniętych, europejskich liniach, a dodatkowo zostały wzbogacone o nasze autorskie udoskonalenia.

Trzecia generacja CERTUSA w 2016 roku została ponownie uhonorowana Złotym Medalem MTP, co poczytujemy sobie za powód do dużej satysfakcji. Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu, na których wkrótce wręczona zostanie ta nagroda, będą także okazją do oficjalnego krajowego debiutu CERTUSA 3 – polskiej linii diagnostycznej klasy premium – oraz zaprezentowania jej wysokiej jakości i rozwiązań technicznych.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl