Wiosna to czas wzmożonej pracy w warsztatach specjalizujących się w wulkanizacji i obsłudze układów klimatyzacji. Serwis WSOP proponuje wykonanie przeglądu oraz kalibracji sprzętu, zanim przed warsztatem ustawi się kolejka samochodów.

Warto być przygotowanym na okres szczytowej ilości wykonywanych usług. To dobry czas, aby zwiększyć przychody firmy, ale jednocześnie dobrze jest zabezpieczyć się przed niechcianymi przestojami z powodu awarii urządzeń, bądź – co gorsza – wykonywać nieprawidłowo obsługę ze względu na wadliwie działający sprzęt. Każdorazowo Serwis WSOP proponuje także ponowne przeszkolenie pracowników z obsługi każdego urządzenia, bowiem nawet dla doświadczonych mechaników rutyna bywa zgubna.

– Sprawny sprzęt gwarantuje zadowolenie klientów z wykonanej usługi oraz wysoki zysk dla warsztatu. Producenci zazwyczaj zalecają wykonywanie przeglądów urządzeń co 6 miesięcy, a ponieważ większość z nich była mocno eksploatowana jesienią, warto więc by taki przegląd wykonać i teraz. Źle skalibrowane lub obsługiwane urządzenie będzie bowiem powodem niezadowolenia klienta i dodatkowych kosztów związanych z powtórną reklamacyjną obsługą
– przekonuje dyspozytor Serwisu WSOP, Wojciech Piechaczek.

Serwis WSOP zachęca do wykonania przeglądów posiadanych urządzeń przez wyspecjalizowany i doświadczony serwis, który przygotuje Państwa sprzęt oraz pracowników do bezawaryjnej i prawidłowej obsługi wszystkich pojazdów.

Dla każdego klienta przygotujemy indywidualną ofertę na przegląd, dopasowaną do posiadanych urządzeń. Szczegóły dostępne są u dyspozytorów regionów serwisowych.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl