Jak co roku serwisanci WSOP spotkali się na zjeździe serwisowym. Tegoroczne zebranie odbyło się w kilku odsłonach, a każda z nich dotyczyła innych tematów.

W pierwszej części serwisanci szkolili się z nowych rozwiązań technicznych i konstrukcyjnych stosowanych w urządzeniach CERTUS.

– Skupiliśmy się głównie na systemie bezprzewodowego sterowania szarpakiem CERTUS CPD oraz omówiliśmy konstrukcję całego urządzenia. Jak zwykle przy tego typu okazji Technicy Serwisu przekazali wiele cennych uwag i sugestii dotyczących eksploatacji tego sprzętu – podsumował Inżynier Serwisu, Wojciech Piechaczek.

Kolejna część spotkania zatytułowana „Badanie amortyzatorów” była dobrą okazją do utrwalenia i pogłębienia wiedzy na temat poszczególnych metod badania i oceny skuteczności tłumienia amortyzatorów oraz dzielących ich różnic. Serwisanci rozmawiali także na tematy związane z wprowadzaniem zmian w systemie badań technicznych pojazdów na SKP.

Od kilku lat tradycją spotkań Serwisu jest część sportowo-rekreacyjna. Tym razem serwisanci WSOP mieli okazję rywalizować ze sobą kierując gokartami. Wyścigi odbyły się na zamkniętym torze kartingowym. W ryku hałasujących silników rozegrany został Turniej o Puchar Dyrektora Serwisu WSOP.

Na zakończenie spotkania każdy uczestnik otrzymał także drobny upominek.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl