Ponad 60 pracowników WSOP i zaproszonych gości naszej firmy wzięło udział w corocznym wigilijnym spotkaniu. Uroczysta impreza odbyła się w niecodziennej lokalizacji – nowym Centrum Badawczo-Rozwojowym w Knurowie.

Dopiero co oddany do użytku obiekt CBR – na chwilę przed montażem całego niezbędnego wyposażenia – stał się miejscem naszego wigilijnego spotkania. Specjalnie na tę okazję pusta jeszcze hala produkcyjna została ozdobiona świątecznymi elementami: choinkami oraz nastrojowym oświetleniem. Docelowo ta właśnie hala przeznaczone jest na… lakiernię proszkową. Śmiało można zatem powiedzieć, że tegoroczna wigilia była połączona z parapetówką.

Podczas okolicznościowego przemówienia prezes Jarosław Cichoń wzniósł toast za pomyślne, następne 25 lat w historii firmy WSOP (w 2019 roku będziemy świętować okrągły jubileusz). Dziękował wielu osobom zaangażowanym w powstanie Centrum Badawczo-Rozwojowego – zarówno po stronie projektowania i budowy tej skomplikowanej inwestycji, jak również jej końcowego wyposażenia i uruchomienia.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl