Ostatnie półrocze przyniosło wyraźny wzrost liczby klientów korzystających z usług Serwisu WSOP. Cieszy nas, że w sporej części są to klienci, którzy wracają po dłuższym czasie.

Firma WSOP od wielu lat posiada jeden z największych serwisów urządzeń diagnostycznych i warsztatowych w Polsce.

– Dysponujemy 14 ekipami serwisowymi, dlatego w krótkim czasie możemy dotrzeć do klientów praktycznie w każdym zakątku Polski. Oprócz wykonywania montaży, bieżącej obsługi serwisowej, usuwania nagłych awarii oraz usług przeglądowych technicy serwisu służą także pomocą w postaci porad i konsultacji (także telefonicznych). Posiadamy szerokie kompetencje w zakresie obsługi linii diagnostycznych – nie tylko CERTUS, ale także tych produkcji MAHA
– wylicza Wojciech Piechaczek, Inżynier Serwisu WSOP.

Czasy pandemiczne nieoczekiwanie przyniosły na rynku zmiany, które zaowocowały wyraźnym wzrostem liczby klientów korzystających z usług Serwisu WSOP. Dodatkowo spora część z tych klientów chce podpisać stałą umowę serwisową. Umowa taka gwarantuje korzystny rabat na robociznę i części, brak opłaty za dojazd oraz regularne przeglądy, za których terminowe wykonanie odpowiedzialność przejmuje Serwis WSOP, zdejmując ten obowiązek z właściciela sprzętu.

– Zgłaszają się do nas klienci, którzy proszą o rozwiązanie konkretnego problemu technicznego. Często od tego się zaczyna, a po sprawnym wykonaniu usługi najczęściej chcą współpracować z nami już na stałe. Jakaś część zapytań to pewnie wynik niezadowolenia z dotychczasowej współpracy z innymi firmami. Jeszcze inna grupa to klienci powracający, którzy po jakimś czasie zdecydowali się ponownie rozpocząć współpracę z WSOP
– mówi W. Piechaczek.

Każdy klient, który skontaktuje się z Serwisem WSOP – niezależnie czy będzie chodziło o jednorazową usługę czy stałą współpracę – może liczyć na pomoc i poradę. Na wszelkie Państwa pytania dotyczące obsługi serwisowej odpowiedzą dyspozytorzy regionów. Zapraszamy do współpracy.

Kontakt dla dziennikarzy

Emilia Cichoń – email: e.cichon [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48