W lipcu wzięliśmy udział w targach INA PAACE Automechanica Mexico City – najważniejszych targach branży motoryzacyjnej w Ameryce Łacińskiej. Co roku gromadzą one około 500 wystawców i 20 tysięcy odwiedzających z całego świata.

Targi w Meksyku były kolejną wyprawą na naszej eksportowej mapie. Jako firma realizujemy projekt wsparcia eksportu dofinansowany w ramach programu „Go To Brand” z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Podczas meksykańskich targów pokazaliśmy urządzenia wchodzące w skład linii diagnostycznej CERTUS: uniwersalne rolki hamulcowe, tester amortyzatorów, szarpak hydrauliczny oraz szafę sterującą wraz z oprogramowaniem. Rozmawialiśmy z potencjalnymi dystrybutorami, co mamy nadzieję przełoży się w niedługim czasie na efekty handlowe.

Od 2017 roku linia diagnostyczna CERTUS systematycznie prezentowana jest na targach zagranicznych. WSOP realizuje całościowy projekt wsparcia eksportu, który ma pozwolić firmie rozwinąć sprzedaż poza Polską. Po obowiązkowym audycie uzyskaliśmy zgodę na używanie oficjalnego loga „Marka Polskiej Gospodarki”, którym dumnie oznaczamy linię diagnostyczną CERTUS.

Do tej pory CERTUS gościł na targach w Johannesburgu, Stambule, Birmingham i Meksyku (Automechanika) oraz Paryżu (Equip Auto). W sumie linia CERTUS zostanie zaprezentowana na 12 imprezach targowych na całym świecie.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl