SKP Ligmanowscy, Janikowo
Podstawowa stacja kontroli pojazdów, Janikowo, woj. wielkopolskie

Podstawowa stacja kontroli pojazdów w Janikowie koło Poznania to prawdziwie (nie tylko z nazwy) rodzinna SKP – prowadzona przez małżeństwo Państwa Ligmanowskich.

To ich pierwsza inwestycja w branży przeglądów rejestracyjnych. Wcześniej Pan Ligmanowski pracował jako diagnosta, z tego okresu znał również naszą firmę. Wspólnie z żoną podjęli śmiałą decyzję o otwarciu własnego biznesu. Zaczęło się od pomysłu, w którego realizacji pomogła nasza firma.

Cieszy zaufanie, którym obdarzyli nas inwestorzy – szczególnie, że była to budowa realizowana od podstaw. Zaczęliśmy od planów dotyczących budynku, bo obiekt został wzniesiony typowo na potrzeby SKP. Konsultowaliśmy z architektami projekt, jak również umiejscowienie budynku na posiadanej działce, aby jak najlepiej wykorzystać dostępne miejsce.

Dostarczyliśmy technologię kanału diagnostycznego, a nasz koordynator wspomagał inwestorów na każdym niemal etapie inwestycji – od projektu, przez nadzór budowlany, aż do pomyślnego odbioru Transportowego Dozoru Technicznego. Warto też zaznaczyć, że budowa zakończyła się przed planowanym pierwotnie terminem.

Cieszy nas, że właściciele stacji wybrali linię diagnostyczną CERTUS. Tym bardziej, że Pan Ligmanowski – z uwagi na swoje duże doświadczenie zawodowe – miał mocno sprecyzowane oczekiwania, co do linii diagnostycznej. Urządzenia CERTUS zostały doposażone w szereg funkcji dodatkowych, takich jak: badanie pojazdów z napędem 4×4, archiwizację wyników badań czy hamulec elektromagnetyczny ułatwiający wyjazd z rolek hamulcowych pojazdów dostawczych czy też z automatyczną skrzynią biegów. Z pewnością wszystkie te funkcję sprawdzą się, znacząco ułatwiając i przyspieszając prowadzenie przeglądów.

Z kolei pomarańczowa kolorystyka CERTUSA – twórczo wykorzystana w designie całego obiektu – nadała mu nowoczesnego wyglądu. Przemyślane detale doskonale ze sobą współgrają, tworząc spójną całość.

Wierzymy, że lokalizacja przy głównej drodze przysporzy wielu klientów – i właśnie tego życzymy właścicielom stacji.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl