Linia diagnostyczna w serwisie autoryzowanym to już praktycznie standard. Wykorzystywana jest najczęściej w recepcji serwisu i do przeglądów rejestracyjnych na SKP. Jednak rzadko spotyka się dwie linie w jednym ASO. A na takie rozwiązanie zdecydował się serwis Škoda Auto Group Luzar w Wieliczce.

Inwestor świadomie zdecydował się na dwie linie diagnostyczne CERTUS w jednym obiekcie. Pierwsza to wersja zamontowana na kanale diagnostycznym. Umieszczona jest w osobnej hali i właśnie tutaj przeprowadzana jest większość przeglądów rejestracyjnych. Druga linia diagnostyczna zamontowana jest w hali recepcji serwisu. To z kolei wersja współpracująca z podnośnikiem nożycowym z szarpakiem i dźwignikiem kół. Służy głównie do przyjęcia pojazdów do serwisu, a ponieważ hala recepcji spełnia wszystkie niezbędne wymagania, to została również odebrana jako dodatkowa linia na SKP.

Posiadanie dwóch linii diagnostycznych daje niewątpliwy komfort w postaci rezerwowego urządzenia. A jeśli dodatkowo mówimy o liniach zamontowanych zarówno na kanale, jak i z wykorzystaniem podnośnika nożycowego to kluczowa staje się tutaj wszechstronność tego typu rozwiązania.

Więcej na temat inwestycji w Wieliczce można przeczytać tutaj.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl