Samarol
Sieć kompleksów motoryzacyjnych, województwa: śląskie, małopolskie , świętokrzyskie i podkarpackie

samarol_DSC_0182samarol_DSC_0188Firma Samarol to nasz wieloletni klient, który posiada swoje oddziały na terenie czterech województw, w sześciu miejscowościach: Słomniki, Opatkowice k. Proszowic, Chorzów, Dziekanowice k. Działoszyc, Ryglice i Jodłowa. Każdy obiekt składa się ze stacji kontroli pojazdów (część to stacje okręgowe) oraz serwisu samochodowego.

Właściciel firmy konsekwentnie inwestuje, co kilka lat uruchamiając kolejny obiekt. Inwestor świadomie wybiera mniejsze miejscowości, poza centrami dużych miast (wyłączając obiekt chorzowski). Tego typu lokalizacje z pewnością skutkują niższymi kosztami inwestycji. Konsekwencja, z którą właściciel firmy od lat podchodzi do swojego biznesu każe stwierdzić, że przyjęty model biznesu sprawdził się.

samarol_DSC_0190samarol_DSC_0193Współpraca z tym inwestorem wymaga od naszej firmy doglądania budowy oraz montażu na niemal każdym etapie. Konieczne jest dopilnowanie różnych robót i branż (budowlanej, elektrycznej, wentylacyjnej, itp.), aby obiekt powstawał w założonych terminach i bez zbędnych przestojów.

Właściciel firmy jest człowiekiem zapracowanym, na co dzień zarządza swoim biznesem, a przez to ma mało czasu. Oczekuje ode mnie, abym w dużej części prowadził każdą kolejną inwestycję za niego. Lata naszej współpracy owocują wzajemnym zaufaniem oraz dobrym zrozumieniem intencji i oczekiwań względem każdego kolejnego obiektu. Cieszy mnie, że wspólnie z nami spółka Samarol wyposażyła już sześć swoich obiektów.

– powiedział Artur Zdziebko, który z ramienia WSOP odpowiada za realizację tych kontraktów.

samarol_DSC_0196samarol_DSC_0199W 2012 roku otwarty został kompleks motoryzacyjny w Dziekanowicach koło Działoszyc (woj. świętokrzyskie), który składa się z „okręgówki” oraz czterostanowiskowego serwisu pojazdów. To jeden z tych obiektów, który dobrze obrazuje podejście inwestora. Nie boi się on inwestować na prowincji, ale także konsekwentnie wyposaża swoje kompleksy w markowy sprzęt. Wystarczy napisać, że użytkowanej tu geometrii 3D nie powstydziłby się żaden markowy serwis pojazdów.

Dziekanowicka „okręgówka” została wyposażona w uniwersalną ścieżkę diagnostyczną CERTUS EVO2, która dodatkowo posiada funkcję wspomagania wyjazdu pojazdów ciężarowych z rolek hamulcowych oraz badania pojazdów z napędem 4×4. Zabezpiecza to badany pojazd przed uszkodzeniem układu przeniesienia napędu.

Firma Samarol to nasz wieloletni klient, któremu pomagaliśmy także w sytuacjach losowych. W 2010 roku jedna ze stacji ucierpiała podczas lokalnej powodzi. Urządzenia wymagały osuszenia oraz przywrócenia ich do stanu pełnej sprawności. Sprzęt w obiekcie – w tym linię diagnostyczną – Serwis WSOP zdołał odratować, a całość bez problemów działa do dnia dzisiejszego. Spora w tym zasługa samego inwestora, który ubezpieczył posiadany sprzęt i budynek od zdarzeń losowych.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl