Dobiega końca budowa i wyposażanie nowego serwisu pojazdów użytkowych Mercedes-Benz, który powstaje w Emilianowie (koło Radzymina) przy trasie S8. Specjalnie na zamówienie inwestora firma WSOP wyprodukowała i dostarczyła poszerzone rolki hamulcowe CERTUS CRB18.

Serwis WSOP może się pochwalić kolejnym dużym montażem wykonanym w autoryzowanym serwisie pojazdów użytkowych Mercedes-Benz. W Emilianowie była to specyficzna usługa, ponieważ obiekt ten jest wyposażony w topowe urządzenia, rzadko spotykane w warsztatach.

Na szczególną uwagę zasługuje urządzenie rolkowe CERTUS CRB18 zamontowane na okręgowej stacji kontroli pojazdów. Nasza firma wyprodukowała je specjalnie na zamówienie Mercedesa zgodnie z otrzymanymi wytycznymi. Rolki CRB18 to urządzenie o zwiększonej wytrzymałości, co umożliwia badanie pojazdów o nacisku na oś nawet do 18t. Powiększone bębny rolek – szerokie na 1150 mm, o średnicy 262 mm – umożliwiają badanie najszerszych pojazdów poruszających się obecnie po polskich drogach. Urządzenie pracuje na stacji kontroli, dlatego przeprowadziliśmy również jego certyfikację.

Warto wspomnieć także o zamontowanym przez Serwis WSOP dużym podnośniku stemplowym firmy JAB (J.A. Becker und Söhne) do samochodów ciężarowych, ale również rozbudowanej instalacji do dystrybucji olejów i płynów eksploatacyjnych. Jest ona dodatkowo wyposażona w system monitoringu podpięty do centralnego systemu magazynowego Mercedesa.

Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza umożliwia Serwisowi WSOP wykonywanie nietypowych zleceń, które przy ciągłym rozwoju techniki pojawiają się coraz częściej.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl