W przejazdowej hali SKP firmy Techcar w Tychach pulpit sterujący linii diagnostycznej CERTUS znajduje się nietypowo, bo po prawej stronie kanału diagnostycznego. Takie umiejscowienie wymusił podłużny kształt działki.

Kompleks motoryzacyjny przy ulicy Piłsudskiego w centrum Tychów to już drugi obiekt prowadzony przez firmę Techcar. Inwestor zdecydował się na sprawdzoną formułę kompleksu motoryzacyjnego skupiającego usługi: stacji kontroli pojazdów, warsztatu samochodowego oraz myjni.

Inwestor na SKP wybrał linię diagnostyczną CERTUS montowaną na kanale. W przejazdowej hali stacji zastosowano nietypowe ustawienie pulpitu sterującego, który znajduje się po prawej stronie kanału. Takie umiejscowienie wymusił podłużny kształt działki. Nie można było poszerzyć budynku po lewej stronie kanału (gdzie zwyczajowo stawia się pulpit), dlatego po tej stronie zamontowano duży monitor powtarzający, rzadko stosowany na stacjach podstawowych. Pulpit stanął za to po prawej stronie, gdzie miejsca jest wystarczająco dużo.

Więcej na temat tej inwestycji można przeczytać tutaj.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl