Decydując się na rozpoczęcie inwestycji związanej z warsztatem samochodowym, dobrze jest uświadomić sobie, że jedynie potraktowanie problemu w sposób kompleksowy pozwoli przewidzieć i zaplanować prawidłowe i docelowe funkcjonowanie obiektu. Sposobem na uniknięcie problemów jest odpowiednio wczesne skorzystanie z wiedzy i umiejętności partnerskiej firmy wyposażeniowej, która dla inwestora staje się doradcą w całym procesie budowy i wyposażenia warsztatu, poczynając od założeń technologicznych, a na szkoleniu personelu kończąc.

mix1

Kompleksowe podejście do budowy, wyposażenia i późniejszego prowadzenia warsztatu jest szczególnie ważne w przypadku traktowania tej działalności jako uzupełnienie dla już prowadzonego biznesu. Właściwe określenie profilu działalności, potrzeb klienta, do którego kierowana będzie usługa pozwoli na dopasowanie właściwych rozwiązań i urządzeń, a co za tym idzie ograniczenie kosztów.

Inżynierowie i doradcy biznesowi WSOP starają się tak dobrać rodzaj urządzeń, aby usługi które inwestor będzie na nich świadczył, odpowiadały lokalnym potrzebom rynku oraz preferencjom klientów końcowych, którymi dany inwestor jest zainteresowany.

Budowa i wyposażenie warsztatu to skomplikowany proces. Nasi pracownicy pomogą Państwu w sprawnym przeprowadzeniu całego procesu, co pozwoli oszczędzić czas i pieniądze. Spotkanie z doświadczonym doradcą WSOP umożliwi dokładne zaplanowanie całej inwestycji jeszcze przed jej rozpoczęciem. Nasi pracownicy służą pomocą na każdym etapie.

  1. Decyzja dotycząca charakteru planowanej inwestycji.
  2. Zakup działki.
  3. Spotkanie z doradcą WSOP, wybór konkretnych rozwiązań i urządzeń.
  4. Lokalizacja (umiejscowienie) serwisu na posiadanej nieruchomości, lub zaplanowanie przebudowy posiadanego obiektu.
  5. Wykonanie projektu budowlanego.
  6. Załatwianie formalności: warunki zabudowy, pozwolenie na budowę, operat środowiskowy (jeśli jest wymagany).
  7. Prace budowlane prowadzone pod okiem doradcy WSOP.
  8. Montaż urządzeń prowadzony przez profesjonalną ekipę WSOP.
  9. Szkolenie personelu, przekazanie gotowego serwisu inwestorowi.
  10. Uruchomienie obiektu.
Panorama17

Posiadając najbogatszą ofertę urządzeń warsztatowych na polskim rynku WSOP zawsze wspólnie z inwestorem najpierw określa cele, jakie chciałby zrealizować podejmując się danej inwestycji, a dopiero później proponuje konkretne rozwiązania technologiczne i urządzenia najbardziej odpowiednie do realizacji planów biznesowych inwestora. Dojścia do idealnego rozwiązania jest wiele i to inwestor w oparciu o dostarczone przez nas propozycje decyduje o końcowej formie swojego biznesu.

 
 
Czytaj więcej na temat inwestycji w warsztat niezależny – kliknij poniżej w interesujący Cię link – wybierz z grupy „Powiązane tematy”

Porady biznesowe

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl