Kompleksowe centra motoryzacyjne z WSOP

Inwestorzy, którzy planują uruchomienie obiektu zaplecza motoryzacji znajdą w WSOP partnera, z którym zrealizują swój projekt. Niezależnie od tego, czy będzie to stacja kontroli pojazdów, serwis pojazdów czy myjnia… A może wszystko razem…

Stacje kontroli pojazdów

WSOP rocznie wyposaża kilkadziesiąt stacji kontroli pojazdów. Doradzamy na etapie wyboru działki, wykonujemy technologię, dostarczamy linię diagnostyczną CERTUS i wszystkie urządzenia oraz pomagamy przygotować się do odbioru TDT. W razie zmiany obowiązujących przepisów znajdujemy najkorzystniejsze dla właścicieli rozwiązania techniczne i prawne.
Stacja kontroli pojazdów to dobry pomysł na biznes. Ma wiele zalet, ale najważniejsze jest to, że zapewnia stabilne przychody oraz dobrą płynność finansową. Oczywiście każdy obiekt dysponuje różnym potencjałem, dlatego samo założenie stacji nie gwarantuje jeszcze sukcesu. Także na koszty uruchomienia SKP wpływ ma bardzo wiele czynników.

Serwisy Autoryzowane

Dilerzy marek samochodowych znajdują w WSOP partnera zapewniającego kompletną realizację ich potrzeb w zakresie serwisu pojazdów: od projektu technologicznego, przez dobór i uruchomienie urządzeń, wykonanie instalacji powietrznych, olejowych i wyciągu spalin. Serwis WSOP na terenie całego kraju dba o utrzymanie wyposażenia w ruchu.

Z naszych usług skorzystali przedstawiciele wszystkich marek osobowych i ciężarowych, jak np.: Mercedes-Benz, Porsche, Ferrari, Jaguar, Toyota, DAF, Volvo, MAN czy Scania.

Warsztaty niezależne

Dla tego segmentu rynku WSOP posiada dopasowaną ofertę produktową, obejmującą sprawdzone i efektywne urządzenia warsztatowe. Wyposażamy i serwisujemy sieć warsztatową Norauto na terenie całej Polski.

Biznes warsztatowy daje możliwość dobrego zarobku i przyzwoitego zwrotu z inwestycji. Rosnący popyt na specjalistyczne usługi serwisowe (elektronika, klimatyzacja…) wynikający z coraz większego zaawansowania technicznego pojazdów daje w długim okresie czasu możliwość kierowania usług do szerokiej grupy odbiorców.

Myjnie samoobsługowe

Samoobsługowe, wielostanowiskowe myjnie oferowane przez firmę WSOP są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie klientów samodzielnym myciem swoich pojazdów – samochodów, motorów, rowerów, łodzi, przyczep kempingowych, itp.

Oferujemy myjnie składające się z jednego, dwóch lub więcej zadaszonych stanowisk mycia, jak i stanowiska odkryte wyposażone w żuraw umożliwiający mycie wysokich pojazdów. Prosta obsługa urządzenia umożliwia klientowi przyjazny i łatwy proces mycia.

Nasze myjnie znakomicie sprawdzają się jako samodzielne kompleksy mycia samoobsługowego oraz uzupełnienie stacji paliw, stacji kontroli pojazdów, warsztatu lub salonu dealerskiego.

Automatyczne myjnie portalowe dla pojazdów osobowych

Nasze myjnie portalowe pracują dla stacji paliw, stacji kontroli pojazdów, warsztatów, jak i dealerów samochodowych. Myjnia szczotkowa to idealne rozwiązanie do mycia od 250 do 1500 pojazdów miesięcznie. Ekologiczne systemy recyklingu wody pozwalają na ograniczenie kosztów, jak i dbają o środowisko naturalne.

Maszyna umożliwia mycie samochodów osobowych, dostawczych, furgonetek i busów.

Myjnie do pojazdów ciężarowych i autobusów

Zaprojektowane przez nas i uruchomione myjnie ciężarowe pracują w wielu serwisach pojazdów użytkowych.

Samochód ciężarowy to wizytówka firmy transportowej. Czysty zestaw to skuteczna reklama. Mycie ciężarówek to dobry interes zarówno dla właściciela myjni, jak i serwisu. Myjnie do samochodów ciężarowych oprócz skuteczności muszą spełniać również walory estetyczne. Trzy- oraz pięcioszczotkowe myjnie WashTec spełniają wszystkie wymogi stawiane przez najbardziej wymagających klientów.

Jeśli planujesz inwestycję w branży motoryzacyjnej – zapraszamy do kontaktu z WSOP. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci na każdym etapie inwestycji. Służymy radą zarówno doświadczonym inwestorom, jak i tym, którzy w branży motoryzacyjnej stawiają pierwsze kroki. Już na pierwszym spotkaniu będziemy mogli zaproponować Ci coś więcej, niż tylko suche informacje.

Porady biznesowe

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48