Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów
Borkowo, ul. Kartuska 65

pcnp_frontPomorskie Centrum Napraw Pojazdów funkcjonuje na kaszubskim rynku od ponad 20 lat. Od początku działalności firma zajmowała się przede wszystkim naprawami blacharsko-lakierniczymi. Był to niewielki, ale prężnie działający zakład. Kilka lat temu właściciel postanowił rozszerzyć działalność, aby możliwe było wykonywanie kompleksowej obsługi niemal każdego pojazdu osobowego i dostawczego. Jego celem było powstanie najlepszego na Kaszubach obiektu motoryzacyjnego. Dla naszej firmy nie była to łatwa współpraca, bowiem inwestor to prawdziwy, motoryzacyjny pasjonat, który nie uznaje kompromisów.

Obiekt jest dopracowany w każdym detalu. Począwszy od elewacji, poprzez stanowiska mechaniczne, blacharskie, biuro obsługi, a na poczekalni dla klientów kończąc. Wszystko tu jest „wychuchane,” dopieszczone i na każdym kroku widać dbałość o najwyższy poziom usług.

pcnp_mechanika1pcnp_mechanikaDla potrzeb nowego obiektu powstała obszerna hala. O skali inwestycji doskonale świadczy fakt, iż znajduje się tam 14 stanowisk roboczych. W kompleksie funkcjonuje: warsztat mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, stacja kontroli pojazdów oraz myjnia ręczna. Oddając tu swoje auto klient może skorzystać z pełnego wachlarza usług.

W momencie wyboru sprzętu inwestor zdecydował się na zakup urządzeń z górnej półki, w tym podnośników podpodłogowych. Niewiele serwisów autoryzowanych (o warsztatach niezależnych nie wspominając) decyduje się obecnie na taki luksus. Tutaj jednak inwestor realizował swoją śmiałą wizję, stąd przemyślana decyzja o zakupie topowych urządzeń. Technologia napraw, komfort pracy obsługi, a także zadowolenie klienta miały być na najwyższym poziomie. W obiekcie zamontowano także instalację olejową i powietrzną.

pcnp_skppcnp_blacharkaWłaścicielowi zależało również na stworzeniu kompleksu, który będzie się wyróżniał na tle rynkowej konkurencji. Cieszy nas, że inwestor zdecydował się skorzystać z naszych sugestii i zastosował motywy kolorystyczne CERTUSA w całym obiekcie. Duża, przeszklona elewacja biura obsługi oraz konsekwentna kolorystyka dodają całości elegancji.

Od uruchomienia obiektu minęło kilkanaście miesięcy, ale inwestycja doskonale się broni, co jedynie utwierdza w słuszności przyjętych założeń. Mimo, że obiekt zlokalizowany jest na wsi, z dala od trójmiejskiej aglomeracji, każdego dnia hala wypełniona jest samochodami. Pozwala to inwestorowi z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl