POLIMERC
ul. Obwodowa, Dobczyce

POLIMERC Dobczyce to nasz wieloletni, sprawdzony partner handlowy. Pierwsze wspólne inwestycje miały miejsce kilkanaście lat temu. Naturalną koleją rzeczy była instalacja na stacji paliw dwustanowiskowej myjni samoobsługowej WashTec model HobbyWash wraz z oryginalną, firmową wiatą.
Inwestor szukał przede wszystkim urządzeń dobrej jakości. Zależało mu najbardziej na funkcjonalności i sprawdzonych rozwiązaniach. Komplet urządzeń – zarówno wiata, jak i sama maszyna musiały współgrać dizajnem z wystrojem stacji paliw ORLEN, na której myjnia pracuje. Wraz z urządzeniami dostarczyliśmy kompletny projekt fundamentów.

Stanowisko pod myjnię zostało przygotowane wyjątkowo starannie – to rezultat codziennej szczegółowej kontroli inwestora. W tej sytuacji montaż urządzeń przebiegł bardzo sprawnie. Fachowość i dokładność wykonania prac budowlanych oraz staranny montaż urządzeń ma ogromny wpływ na spokojną i bezpieczną eksploatację, czego najlepszym potwierdzeniem jest właśnie myjnia w Dobczycach.
Klient zdecydował się zakupić myjnię w konfiguracji z 5 programami (wysokociśnieniowe mycie zasadnicze mikroproszkiem, domywanie szczotką z pianą aktywną, spłukiwanie, woskowanie oraz spłukiwanie wodą osmotyczną). Oryginalna, niemiecka wiata z ergonomicznie usytuowanym wyposażeniem ułatwiającym mycie, gwarantuje wysoki komfort korzystania z myjni, jak również estetycznie wygląda. Osprzęt myjni umieszczony jest w module pomiędzy stanowiskami mycia.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl