Właściciele serwisów samochodowych mogą wybrać ciekawe i sprawdzone rozwiązania dostępne w podnośnikach Consul. Pełna gama produktów tego renomowanego, niemieckiego producenta jest już dostępna w sprzedaży. Sprzęt Consula słynie ze swej niezawodności i solidności. To kolejna europejska marka dostępna w WSOP.

consul_logoW ofercie Consula znaleźć można szeroki wybór podnośników dwukolumnowych – zarówno elektromechanicznych, jak i elektrohydraulicznych – o udźwigu od 3000 do 6500 kg. Dzięki dopracowanym elementom konstrukcyjnym, takim jak: wózki nośne wyposażone w 6 łożysk, specjalnie profilowane kolumny czy nakrętki nośne i zabezpieczające wykonane z brązu, podnośniki Consul to urządzenia gwarantujące bezawaryjną i długoletnią pracę w warsztatach.
Dodatkowo szeroka gama oferowanych przez tego producenta podnośników: czterokolumnowych, nożycowych oraz podposadzkowych pozwoli każdemu na dobór urządzenia spełniającego jego wymagania.

Consul znany jest z bardzo wysokiej jakości sprzętu. Jako producent urządzeń dźwigowych oraz podnośników samochodowych funkcjonuje na rynku niemieckim i międzynarodowym od lat pięćdziesiątych XX wieku. Dekady doświadczeń oraz profesjonalna kadra gwarantują wysoką jakość i funkcjonalność produkowanych dźwigników.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl