OSKP Uchacz, Mszana Dolna
Okręgowa stacja kontroli pojazdów, Mszana Dolna, woj. małopolskie

Stacja kontroli w Mszanie Dolnej jest jedną z wielu naszych realizacji w Małopolsce. Inwestor postanowił wkomponować stację diagnostyczną w prowadzony już w tym miejscu biznes i połączyć: stację paliw, myjnię oraz właśnie okręgówkę. Wybór padł na linię diagnostyczną CERTUS z licznymi funkcjami dodatkowymi, w tym badaniem 4×4, co w terenie podgórskim, gdzie działa stacja, jest szczególnie przydatne.

Już wcześniej firma inwestora posiadała stację podstawową, ale właściciel zdecydował się zbudować okręgową w nowym miejscu z uwagi na dużo lepszą lokalizację i dojazd oraz wspomniane połączenie z pozostałą działalnością. Już pierwsze miesiące w nowym miejscu potwierdziły, że była to absolutnie słuszna decyzja.

Inwestor szukał firmy z doświadczeniem, ponieważ była to pierwsza okręgówka, której budowy samodzielnie się podjął. Wybór padł na WSOP z uwagi na rekomendację, jakiej udzielił projektant, ale również nasze liczne realizacje w regionie. Właściciel stacji diagnostycznej działa wprawdzie w branży budowlanej i paliwowej, jednak z uwagi na specyfikę inwestycji w SKP zależało mu na profesjonalnym dostawcy sprzętu, który jednocześnie wspomoże go radą w trakcie budowy.

Budynek został wzniesiony w technologii płyty warstwowej, a dodatkowo na jednej ze ścian zamontowano obszerne okna, które wpuszczają do wnętrza dużo światła. Lokalizacja bezpośrednio przy wjeździe na działkę z drogi wojewódzkiej to wprost idealne położenie, które wręcz zaprasza klientów do skorzystania z usług przeglądów rejestracyjnych.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl