OSKP KLF
Zbrachlin 44, 86-120 Pruszcz

klf_frontPowstanie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Zbrachlinie to dla firmy KLF były pierwsze kroki w motoryzacji. Spółka działa od 1998 roku w szeroko pojętej branży rolniczej (sprzedaż maszyn i urządzeń, usługi asenizacyjne, produkcja brykietów drzewnych). Inwestor solidnie rozeznał możliwość budowy SKP i po analizie postanowił podjąć temat.

klf_wnetrzeNie miał wielu doświadczeń w tej branży, dlatego szukał firmy wyposażeniowej, która pomoże mu w poprowadzeniu całej inwestycji. Jego oczekiwania i plany zmierzały w stronę stworzenia obiektu nowoczesnego i niebanalnego, który będzie się wyróżniał na lokalnym rynku. Przedstawiciel naszej firmy na zlecenie inwestora prowadził bieżący nadzór nad pracami budowlanymi oraz dostarczył gotowy projekt technologiczny rozmieszczenia urządzeń diagnostycznych.

klf_wnetrze2Inwestor zdecydował o zakupie linii diagnostycznej CERTUS. Konsekwentnie wykorzystał jej dizajn i przy okazji budowy cały obiekt zyskał wystrój nawiązujący kolorystycznie do urządzeń (czerń, szarość i czerwień). Czarne, błyszczące płytki ceramiczne, w których można się przejrzeć jak w lustrze, zastosowane na ścianach hali diagnostycznej dodają wnętrzu elegancji i optycznie powiększają pomieszczenie. Z kolei czerwone detale ożywiają całość i dodają dynamiki. Biuro obsługi klienta wyposażono w komplet mebli wykonanych na indywidualne zamówienie inwestora. Całokształtu dopełnia nietuzinkowa elewacja, która zwraca uwagę przejeżdżających klientów.

klf_biuroObiekt działa od listopada 2011 roku. Inwestor jest zadowolony, bo biznes nieźle funkcjonuje. Właściciel firmy KLF postawił przede wszystkim na jakość obsługi klienta, co w długim okresie czasu przyniesie mu wymierne korzyści.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl