OSKP Auto-Serwis Michał Kwaśny, Turze
Okręgowa stacja kontroli pojazdów, Turze, woj. wielkopolskie

Okręgówka w Turzach to ciekawy przykład rozbudowy stacji podstawowej. Inwestor od kilku lat prowadził „małą” SKP, którą postanowił powiększyć. Do istniejącego budynku dobudował halę dla pojazdów powyżej 3,5 tony, zachowując bez zmian tę część, gdzie wcześniej działała stacja podstawowa. Nie mając w zasadzie innego wyboru (z uwagi na zakres prac) inwestor zdecydował się na całkowite zamknięcie stacji na czas przebudowy.

Stacja kontroli działa w ramach kompleksu motoryzacyjnego wraz z serwisem pojazdów osobowych i dostawczych. Zlokalizowana jest przy ruchliwej drodze wojewódzkiej, a dodatkowo biorąc pod uwagę, że to teren wiejski decyzja o rozbudowie stacji do standardu okręgowego jest w pełni uzasadniona i przyniesie właścicielowi wymierne korzyści.

Cieszy nas fakt, że klient ponownie zdecydował się na współpracę z WSOP i zakup uniwersalnej linii CERTUS, ponieważ odbieramy to jako wyraz zaufania. Od zakupu ścieżki osobowej (drugiej generacji – EVO2) upłynęło kilka lat, inwestor zwrócił się z prośbą o doradztwo przy przebudowie budynku. Przy tej okazji wygląd obiektu został dostosowany do kolorystyki linii CERTUS, aby całość estetycznie ujednolicić.

Obie linie pracują w oparciu o kanał diagnostyczny, ścieżka uniwersalna posiada także opcję badania pojazdów z napędem 4×4.
Inwestycja w Turzach to przykład kompleksowej współpracy inwestora z naszą firmą. Życzymy wielu klientów przyjeżdżających na przeglądy.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl