Opel Fijałkowski, Rybnik
Serwis autoryzowany i SKP, Rybnik, woj. śląskie

opel_fijalkowski_rybnik_01opel_fijalkowski_rybnik_02Serwis Opel Fijałkowski w Rybniku to jeden z najstarszych dealerów tej marki na Śląsku. W 2015 roku firma przeprowadziła modernizację istniejącej stacji kontroli pojazdów, która jednocześnie pełni funkcję recepcji serwisu. Wymieniono starą linię diagnostyczną, nieprzystającą już do obecnych czasów i wymagań. Inwestor zdecydował się na urządzenia CERTUS.

Dzięki zbliżonym wymiarom istniejących wnęk fundamentowych udało się uniknąć kosztownych przeróbek budowlanych. Dla właściciela serwisu było to istotną oszczędnością. Wymieniona została cała linia diagnostyczna, natomiast podnośnik nożycowy okazał się trwalszy niż stara linia i jakiś czas będzie jeszcze pracować.

opel_fijalkowski_rybnik_03Pracę na recepcji serwisu wspierają rozbudowane funkcje diagnostyczne, które umożliwiają kompleksową ocenę stanu technicznego pojazdu. Linia CERTUS prezentuje wyniki każdego przeprowadzonego pomiaru w sposób podstawowy i rozszerzony. Funkcja ta jest szczególnie przydatna właśnie dla ASO. Diagnosta ma do dyspozycji rozbudowane raporty z poszczególnych urządzeń wchodzących wraz z czytelnymi wykresami w dużej skali. Są to wydruki z kontroli: hamulców, amortyzatorów i ustawienia kół.

opel_fijalkowski_rybnik_04Inwestor odważnie wybrał linię CERTUS w pomarańczowej wersji kolorystycznej, pasującą do identyfikacji wizualnej marki Opel. Ożywiło to wizualnie halę diagnostyczną i podniosło jej walory estetyczne.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl