Prezentujemy trzy nowe, zaprojektowane specjalnie z myślą o naszych klientach, wiaty dla myjni samoobsługowych Cleanart. Ich stylistyka inspirowana jest światowymi wzorcami, aby jak najlepiej prezentować się w lokalnej przestrzeni i swoim wyglądem przyciągać klientów.

Nowe wiaty to autorska konstrukcja inżynierów WSOP, którzy zadbali o intrygujący wygląd połączony z solidnym wykonaniem. To propozycja dla inwestorów, którzy chcą się wyróżnią na lokalnym rynku i w ten sposób pozyskać nowych klientów.

– Kierowców samochodów zaciekawiają ładne i oryginalne obiekty, w których mogą obsłużyć swoje pojazdy. Dlatego myjnie bezdotykowe Cleanart mają szczególnie atrakcyjny design, który tworzą zarówno kształt i kolorystyka wiat, jak i wszystkie pozostały elementy wizerunku – przyciągające wzrok artystyczne banery na ściankach działowych oraz dopasowane do nich motywy na pulpitach sterujących

– opisuje kierownik projektu, Adrian Kuśka.

Szeroki wybór wiat i kolorów pozwala osiągnąć doskonały efekt estetyczny, który potęguje wrażenie wysokiej jakości świadczonych usług.

 

Wiata Elypso

Zaprojektowana w taki sposób, aby swoim nietypowym eliptycznym wyglądem przyciągała potencjalnych klientów. Świetnie prezentuje się za dnia, a w nocy – dzięki przemyślanemu systemowi oświetlenia – zyskuje zupełnie inny charakter. Atrakcyjność wiaty dodatkowo podnoszą oryginalne grafiki na ścianach bocznych w kilku wersjach do wyboru.

 

 

 

Wiata Recta Plus

Konwencjonalna w swoim kształcie, ale jednak całkiem inna, bo dzięki designerskim dodatkom jest efektowna i wyróżnia cały obiekt na tle konkurencji. Wygląda solidnie, co z kolei wpływa na zadowolenie i komfort końcowego klienta. Idealna do zastosowania praktycznie w każdej lokalizacji.

 

 

 

Wiata Recta

Siostrzana konstrukcja z modelem Recta Plus. Modułowa technologia, którą dedykujemy inwestorom poszukującym elastycznych rozwiązań. Idealna do zastosowania praktycznie w każdej lokalizacji. Dedykowane, atrakcyjne grafiki podnoszą jej estetykę i przyciągają wzrok.

 

 

 

Grafika i kolory – wyróżnij się z biznesowego tłumu!

Największą powierzchnią konstrukcji myjni są ścianki działowe między stanowiskami. Mogą one być najbardziej atrakcyjnym elementem graficznym, przyciągającym uwagę kierowców. Z myślą o tym przygotowaliśmy zestaw projektów, aby każdy inwestor mógł wybrać wersję, która najbardziej odpowiada jego estetycznym upodobaniom.

 

Chcesz dowiedzieć się i zobaczyć więcej?

Wejdź na stronę myjniecleanart.pl

 

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48