Niezbędnym elementem myjni bezdotykowej jest pianownica, która sprawia, że samochód po myciu lśni czystością. W myjniach Cleanart stosujemy program piany aktywnej dodatkowo uzupełniony o przydatną funkcję pauzy.

W ostatnim czasie myjnie samoobsługowe masowo wyposażane są w program umożliwiający napianowanie samochodu. Nałożenie piany znacząco ułatwia umycie samochodu.

Pianownica to narzędzie do czyszczenia na mokro różnego rodzaju zabrudzeń gromadzących się na karoserii samochodu. Woda wraz ze środkiem myjącym pod ciśnieniem przepływa przez dyszę i specjalne sitko, powodując napowietrzenie i wytworzenie piany.

Piana aktywna – aktualny hit

Piana aktywna jest obecnie najbardziej pożądanym programem na myjniach samoobsługowych. Specjalna konstrukcja pianownicy umożliwia wytworzenie gęstego, spienionego roztworu, który osiada i utrzymuje się na czyszczonej powierzchni, co pozwala wydłużyć czas działania środków myjących. Dzięki temu wnika on głęboko we wszelkie zabrudzenia i z łatwością je usuwa . Po nałożeniu piany na auto zaleca się chwilę odczekać, aby środek zaczął działać. Zadaniem programu pianowania jest zmiękczenie brudu, przez co w kolejnym programie ułatwione jest mycie wysokim ciśnieniem i szczotką.

Funkcja pauzy – warto wyróżnić myjnię na tle konkurencji

Funkcja pauzy to dodatkowa i jedyna w Polsce taka opcja, którą oferują wyłącznie myjnie samoobsługowe Cleanart. To autorskie rozwiązanie, które zwiększa skuteczność działania piany na brud. Funkcja pauzy dodana do programu piany aktywnej pozwala inwestorowi wyróżnić myjnię na tle lokalnej konkurencji. Bardzo wielu kierowców to świadomi konsumenci, którzy wiedzą, że do skutecznego działania piany aktywnej konieczny jest czas. Funkcja pauzy pozwala zwiększyć efektywność mycia, a tym samym satysfakcję klienta.

Może się wydawać, że dla inwestora funkcja pauzy to strata czasu i pieniędzy, jednak to błędne podejście. Obecnie wielu użytkowników myjni, stosując pianę aktywną i tak odczekuje chwilę przy wyłączonej myjni, aż piana zacznie działać. Warto więc dostosować się do oczekiwań klientów.

Pauza i piana aktywna to tylko dwa z wielu elementów, które mogą uatrakcyjnić ofertę myjni samoobsługowej Cleanart. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych urządzeń.

Więcej na temat programu piany aktywnej i funkcji pauzy można przeczytać tutaj.

Kontakt dla dziennikarzy

Emilia Cichoń – email: e.cichon [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48