Kto z nas nie chciałby uzyskiwać dodatkowych dochodów bez wielkiego wysiłku? Jedną z takich możliwości jest inwestycja w myjnię wraz z urządzeniami dodatkowymi. Jak działa dochód pasywny?

Dochód pasywny polega na uzyskiwaniu zarobków, w które nie trzeba cały czas angażować własnej pracy. Można otrzymywać go wtedy, gdy raz wykonana praca przynosi zyski przez dłuższy czas. Dochód pasywny to mówiąc inaczej aktywa, które generują zyski. Stworzenie tego typu dochodu, w dodatku przewyższającego koszty życia, jest sposobem na uzyskanie wolności finansowej.

Dobrym przykładem tego typu dochodu są myjnie samoobsługowe, najlepiej funkcjonujące łącznie z szeregiem urządzeń dodatkowych.

– Oczywiście naiwnością byłoby stwierdzenie, że myjnia bezdotykowa jest dla inwestora kompletnie bezobsługowa. Trzeba jednak przyznać, że poziom nakładów pracy po jej uruchomieniu nie jest duży i w tym rozumieniu można ją potraktować jako źródło dochodu pasywnego
– przekonuje Jacek Stępniarek, menedżer produktu w firmie WSOP.

Oprócz systemu myjącego ważnym elementem każdej myjni samoobsługowej są wszelkiego rodzaju maszyny wspomagające pielęgnację samochodów. Są to: urządzenia do oprysku felg, odkurzacze, generatory zapachu do wnętrza, dystrybutory płynu do spryskiwaczy czy czernidła do opon. Urządzenie te ustawione przy myjni pozwalają zarabiać pieniądze bez większego wkładu pracy.

Urządzenia dodatkowe charakteryzują się wysoką marżowością, dlatego namawiam każdego inwestora, aby mocno rozwinął także usługi towarzyszące myjni. Dla przykładu: „prosty” odkurzacz potrafi wygenerować przychody, które spłacą jego zakup już po niespełna roku
– dodaje Jacek Stępniarek.

Myjnia samoobsługowa to dobra inwestycja zarówno dla osób, które szukają źródła dodatkowego przychodu, ale także dla tych, którzy chcą potraktować ją jako uzupełnienie i wsparcie dla istniejących biznesów. Zainteresowała Cię nasza propozycja? Skontaktuj się z nami.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl