Moto-Tech
Biłgoraj, ul. gen. Komorowskiego 20

Firma Moto-Tech mieści się w centrum Biłgoraja w woj. lubelskim. Od wielu lat jest utożsamiana z szeroko pojętą ofertą w branży motoryzacyjnej. Swoją działalność rozpoczęła prawie 15 lat temu. Jednak właściciel nie spoczął na przysłowiowych laurach i systematycznie poszerza zakres świadczonych usług. Moto-Tech kompleksowo obsługuje kierowców samochodów osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych. Mieści się tu m.in.: warsztat dla aut ciężarowych, osobowych, sklep z częściami, okręgowa stacja kontroli pojazdów, automatyczna myjnia TIR oraz samoobsługowa myjnia bezdotykowa.

Firma WSOP współpracę z biłgorajskim Moto-Techem rozpoczęła kilka lat temu, kiedy to w planach właściciela pojawiły się pierwsze koncepcje uruchomienia OSKP, a następnie myjni samochodowej.

W dalszej kolejności po wspólnych analizach rozpoczęły się prace projektowe, do których wykorzystane zostały – oprócz wielu praktycznych wskazówek i doświadczeń – m.in. przygotowane przez nas opracowania technologiczne w zakresie stanowiska wewnętrznego i infrastruktury stacji kontroli pojazdów, a także myjni: portalowej i samoobsługowej

– podkreśla koordynator sprzedaży, Maciej Obara.

Rok 2011 upłynął pod znakiem bardzo intensywnego etapu prac budowlanych, które ze względu na szeroki i dość skomplikowany zakres, wymagały dużego skupienia i ostrożności podczas licznych narad budowlanych. W efekcie jeszcze późną jesienią mogliśmy przystąpić do montażu urządzeń w przygotowanych od podstaw pomieszczeniach (OSKP, myjnia TIR) oraz stanowiskach (myjnia bezdotykowa). Obecnie firma Moto-Tech świadczy usługi z wykorzystaniem linii diagnostycznej CERTUS, myjni portalowej WashTec MaxiWashVario oraz myjni samoobsługowej, bezdotykowej WashTec HobbyWash.

Cały obiekt zyskał spójny wygląd – na elewacji i wewnątrz pomieszczeń dominują odcienie szarości, czerni i czerwieni. Kompleks wygląda elegancko i tym samym zachęca do skorzystania z usług Moto-Techu. Myjnia bezdotykowa ulokowana jest bezpośrednio przy drodze, a jej czerwony kolor zwraca uwagę, co dodatkowo przysparza klientów.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl