Fabryczny serwis pojazdów użytkowych Mercedes-Benz Trucks, który działa w Emilianowie (woj. Mazowieckie) przy trasie S8 to jedna z największych inwestycji realizowanych przez naszą firmę w ostatnich latach. Specjalnie na zamówienie inwestora wyprodukowaliśmy poszerzone rolki hamulcowe CERTUS CRB18.

– Warto wspomnieć, że już w 2004 roku wyposażyliśmy pierwszy fabryczny serwis pojazdów osobowych Mercedes w centrum Warszawy, montując tam głównie urządzenia diagnostyczne niemieckiego producenta. Teraz z kolei wyposażyliśmy drugi serwis fabryczny dla pojazdów użytkowych, ale tym razem dostarczyliśmy urządzenia CERTUS – w całości polskiej produkcji – podkreślił Jarosław Cichoń, prezes zarządu WSOP.

Obiekt w Emilianowie został wyposażony w topowe urządzenia, rzadko spotykane w polskich warsztatach. Jednym z kilku dedykowanych dla Mercedesa rozwiązań jest urządzenie rolkowe CERTUS CRB18 zamontowane na stacji kontroli pojazdów. Powiększone bębny rolek umożliwiają badanie najszerszych pojazdów poruszających się obecnie po polskich drogach.

Z kolei sercem hali serwisowej jest pięciostemplowy podnośnik firmy JAB do samochodów ciężarowych. Jest to pierwsze, i jak dotąd jedyne, tak rozbudowane urządzenie w Polsce, którego montażu dokonała nasza firma.

Serwis w Emilianowie wyposażyliśmy także w rozbudowaną, dziewięciopunktową instalację do dystrybucji olejów oraz odbioru zużytych płynów.

Więcej na temat tej inwestycji można przeczytać tutaj.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl