Odpowiedni dobór programów mycia może uatrakcyjnić myjnię i zwiększyć jej przychody. Najbardziej pożądanym przez kierowców jest program „piana aktywna.” W myjniach Cleanart dodajemy do niego także innowacyjną funkcję „pauza.”

Myjnie samoobsługowe Cleanart w standardzie oferują 4 najpopularniejsze programy: mycie wysokim ciśnieniem, spłukiwanie, woskowanie oraz nabłyszczanie. Ten zestaw programów umyje do czysta praktycznie każdy pojazd, który pojawi się na myjni. To jednak nie koniec możliwości, jakie daje Cleanart.

Piana aktywna to obecnie jeden z najbardziej pożądanych przez kierowców i inwestorów programów mycia. Ma za zadanie zmiękczyć uporczywe zabrudzenia przed rozpoczęciem zasadniczego procesu mycia. Dzieje się to poprzez nałożenie na samochód specjalną lancą środka myjącego o konsystencji bitej śmietany (patrz film poniżej). Piana aktywna zmiękcza brud i spływając ściąga go z karoserii.

Dodatkową opcją, którą oferują myjnie samoobsługowe Cleanart jest funkcja pauzy. To autorskie rozwiązanie, które zwiększa skuteczność działania piany na brud.

– Inwestorom zainteresowanym wyróżnieniem swojej myjni na tle lokalnej konkurencji polecam przede wszystkim program dodatkowy „piana aktywna.” Każdorazowo proponuję także połączyć go z funkcją pauzy. Bardzo wielu kierowców to świadomi konsumenci, którzy wiedzą, że do skutecznego działania piany aktywnej konieczny jest czas. Funkcja pauzy pozwala zwiększyć skuteczność mycia, a tym samym przekłada się na zadowolenie klienta końcowego
– przekonuje Jacek Stępniarek, menedżer produktu w firmie WSOP.

Może się wydawać, że dla inwestora funkcja pauzy to strata czasu i pieniędzy, jednak to błędne podejście. Obecnie wielu użytkowników myjni, stosując pianę aktywna i tak odczekuje chwilę przy wyłączonej myjni, aż piana zacznie działać. Warto więc dostosować się do oczekiwań klientów.

Jak działa funkcja pauzy?

  1. Klient wrzuca dowolną kwotę i uruchamia program, aby nałożyć pianę aktywną.
  2. Następnie wciska przycisk „pauza”, który zatrzymuje dalsze pobieranie opłaty na 30 sekund (czas ten można dowolnie regulować).
  3. Po 30 sekundach myjnia wznawia działanie, a klient kontynuuje mycie pojazdu.

– Funkcja pauzy nie odstrasza swoim skomplikowaniem – i dlatego jest chętnie używana. Klient korzystający z Cleanarta nie musi szukać „drobnych” pieniędzy (np. złotówki), aby napianować auto i odczekać chwilę czasu, tylko może od razu wrzucić całą kwotę zaplanowaną na mycie bez obawy o jej częściową utratę. Funkcja pauzy daje klientowi komfort swobodnego oczekiwania na prawidłowe zadziałanie piany aktywnej
– dodaje Jacek Stępniarek.

Pauza i piana aktywna to tylko dwa z wielu elementów, które mogą uatrakcyjnić ofertę myjni samoobsługowej Cleanart. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych urządzeń.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl