Boisz się wysokich kosztów serwisu urządzeń diagnostycznych? Awaria analizatora spalin wcale nie musi oznaczać ani kosztownej wymiany urządzenia na nowe, ani nawet przymusowej wymiany bardzo drogich podzespołów. W takich przypadkach z pomocą przychodzi Warsztat Elektroniczny WSOP.

Firma WSOP oferuje możliwość naprawy uszkodzonych części, aby uchronić klienta przed kosztowną wymianą. Większość serwisów urządzeń diagnostycznych działających w Polsce, ze względu na brak odpowiedniego sprzętu i wiedzy lub stosowaną politykę handlową, proponuje tylko wymianę zepsutego modułu elektronicznego na nowy (czy wręcz wymianę całego urządzenia).

Doświadczony pracownik Warsztatu Elektronicznego, Mieczysław Florek ocenia, że większość modułów analizatorów spalin (MAHA, Capelec i innych) nadaje się do regeneracji.

– Wykonuję pełny zakres usług związanych z diagnostyką i naprawami: płyt głównych, modułów prędkości obrotowej oraz komór pomiarowych (czyszczenie cel, wymiana uszkodzonych nadajników i odbiorników torów gazowych i inne). Po wykonanych pracach analizator poddawany jest procedurze kalibracji i ponownej legalizacji w akredytowanym laboratorium – tłumaczy M. Florek.

W razie pytań dotyczących napraw analizatorów spalin prosimy o kontakt z dyspozytorami serwisu albo bezpośrednio z warsztatem elektronicznym.

Legalizacja analizatorów spalin, czyli naprawy to nie wszystko

Dla klientów korzystających z analizatorów spalin (MAHA, Capelec i innych) wymagających okresowej legalizacji działa w Serwisie WSOP specjalna komórka zajmująca się kompleksową obsługą związaną z przeglądami i legalizacją. Po zamówieniu usługi analizator zostanie od Państwa odebrany i po przeprowadzeniu właściwych czynności dostarczony w najkrótszym możliwym terminie. Na życzenie klienta możemy wypożyczyć analizator zastępczy.

W razie pytań dotyczących legalizacji analizatorów spalin prosimy o kontakt z Panem Mieczysławem Florkiem.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl