W sprzedaży mamy kilka ozonatorów firmy Spin, na które warto zwrócić uwagę nie tylko w czasie epidemii koronawirusa. Usługę ozonowania wnętrza pojazdu zawsze dobrze jest oferować klientom warsztatu równolegle z corocznym serwisem układu klimatyzacji.

Fot. Ozonator firmy Spin

Wybierając ozonator trzeba zwrócić uwagę na jego specyfikację techniczną pod kątem planowanych zastosowań. Najważniejszym parametrem jest wydajność urządzenia. Inne urządzenie trzeba wybrać do pojazdów osobowych, a inne np. do autobusów.

Najlepiej zaopatrzyć się w urządzenie, które ma minimalną wydajność produkcji ozonu na poziomie nie mniejszym niż 3 gramy na godzinę. Taki ozonator skutecznie zdezynfekuje wnętrze pojazdu osobowego w około 45 minut, dlatego najlepiej zdecydować się na urządzenie wydajniejsze – najlepiej w zakresie 10-20 gram ozonu na godzinę. Taki wybór z pewnością skróci czas potrzebny na wykonanie usługi do nawet 10-15 minut.

– Warto zainwestować w dobrej klasy ozonator, by solidnie i szybko wykonać usługę dezynfekcji wnętrza pojazdu. To szczególnie ważne w przypadku warsztatów, dla których obsługa układów klimatyzacji jest podstawową działalnością

– podkreśla menedżer produktu, Mirosław Beiner.

Przydatną funkcją jest z pewnością możliwość zasilania z gniazda 12V. Umożliwia to szczelne zamknięcie pojazdu i podpięcie urządzenia we wnętrzu auta, bez konieczności doprowadzenia zewnętrznego źródła zasilania. Dodatkowy kabel może uniemożliwiać szczelne zamknięcie pojazdu, co jest niezbędne do przeprowadzenia skutecznego ozonowania.

Więcej na temat stosowania ozonu pisaliśmy tutaj.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą ozonatorów dostępną w katalogu produktów.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48