Iveco Uni Truck, Zielona Góra
Serwis pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz OSKP, Zielona Góra, woj. lubuskie

iveco_uni_truck_zielona_gora_04iveco_uni_truck_zielona_gora_01 Obiekt zlokalizowany jest na obrzeżach Zielonej Góry, w sąsiedztwie dróg krajowych i trasy szybkiego ruchu, co klientom bardzo ułatwia dojazd. Firma Uni Truck to w tamtym rejonie jeden z najstarszych klientów obsługiwanych przez WSOP. Początki naszej współpracy sięgają lat dziewięćdziesiątych, kiedy to serwis Iveco rozpoczął swoją działalność.

Hala serwisowa w Zielonej Górze mieści w sumie sześć stanowisk naprawczych. Większość wyposażona w kanał, jedno stanowisko jest płaskie i jedno z podnośnikiem czterokolumnowym. Kompletu wyposażenia dopełnia instalacja olejowa, która zapewnia wygodę pracy i czystość na hali, ale także sprawny nadzór nad środkami smarnymi o znacznej wartości.

iveco_uni_truck_zielona_gora_02iveco_uni_truck_zielona_gora_03W 2015 roku firma Uni Truck zdecydowała się na modernizację okręgowej stacji kontroli pojazdów, która funkcjonuje w osobnej hali. Wcześniej „okręgówka” pracowała w oparciu o niemieckie urządzenia, ale kilkanaście lat pracy skutecznie zakwalifikowały ten sprzęt do wymiany. Wybór padł na nową linię diagnostyczną CERTUS 3, a ponieważ urządzenia montowane na kanale diagnostycznym mają identyczne wymiary, jak wcześniej użytkowane tu niemieckie, to obyło się bez kosztownych prac budowlanych.

Wybrany wariant linii CERTUS 3 to wersja uniwersalna, posiada na wyposażeniu tester amortyzatorów, co pozwala badać pojazdy wszystkich typów. Linia diagnostyczna może także służyć także jako recepcja serwisu, bo pozwala mechanikom na precyzyjną ocenę stanu technicznego pojazdu przed jego przyjęciem do naprawy.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl