Górnik
OSKP, Konarzew koło Krotoszyna, woj. wielkopolskie

Gornik_konarzew_2Gornik_konarzew_4Firma „Górnik” z Konarzewa to rodzinne przedsiębiorstwo z długimi tradycjami. Od wielu lat spółka prowadzi warsztat wulkanizacyjny przy ulicy Zdunowskiej, który przez ten czas zdobył liczne grono stałych klientów. Właściciele postanowili rozbudować prowadzoną już działalność o okręgową stację kontroli pojazdów. Powstała ona w sąsiedztwie działającego już serwisu. Dla inwestora stacja kontroli w długim okresie czasu stanowić będzie element dodatkowo dywersyfikujący i stabilizujący jego biznes. Obecnie w obiekcie świadczone są usługi: wulkanizacyjne, napraw mechanicznych, przeglądów rejestracyjnych oraz sprzedaży części.

Gornik_konarzew_1Gornik_konarzew_3Inwestor miał swój pomysł na biznes, doskonale znał realia lokalnego rynku, natomiast oczekiwał od naszej firmy kompleksowego doradztwa na każdym etapie inwestycji. Okazane nam zaufanie cieszy tym bardziej, ponieważ właściciel obiektu skorzystał z bardzo wielu przedstawionych mu sugestii i pomysłów.

Projektant z WSOP dostarczył kompletne projekty: kanału diagnostycznego oraz rozmieszczenia urządzeń w hali OSKP. Szczególnej uwagi wymagał kanał, który powstał pod ścisłym nadzorem pracownika WSOP. Pozwoliło to uniknąć nieprzewidzianych trudności na dalszych etapach inwestycji czy też podczas montażu linii diagnostycznej. Potwierdzeniem sprawnego prowadzenia tej inwestycji był bezproblemowy odbiór stacji przez Transportowy Dozór Techniczny.

Gornik_konarzew_5Gornik_konarzew_6Właściciele obiektu duży nacisk od samego początku położyli na stronę estetyczną budynku. Skorzystali z bardzo wielu „certusowych” inspiracji, co pozwoliło stworzyć obiekt spójny wizualnie, czerpiący z najlepszych wzorców.

Hala w kolorystyce czarno-czerwonej wygląda elegancko i daje gwarancję, że nawet za kilka lat ta stylistyka się nie zestarzeje. Biuro obsługi klienta tworzy przestrzeń do pozytywnych relacji z klientem, głównie ze względu na zastosowanie mebli, które nawiązują do designu CERTUSA.

Właścicielom firmy „Górnik” życzymy zrealizowania biznesowych planów.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl