W.S.O.P. Sp. z o.o.
(z siedzibą w Gliwicach)

 

Adres do korespondencji:
ul. Dworcowa 62, 44-190 Knurów
tel. +48 (32) 332-49-30
fax +48 (32) 332-48-48
e-mail: info [malpa] wsop.pl

Mapa dojazdu:

Myślisz o inwestycji? Chcesz kupić sprzęt? Napisz do nas.

Nasi przedstawiciele działają w każdym województwie. Kliknij we właściwy region i wypełnij formularz kontaktowy.

Zarząd Firmy

Prezes Zarządu – Jarosław Cichoń

Wiceprezes Zarządu – Robert Jarczyński

Dyrektor – Izabela Białkowska-Cichoń

Sekretariat

Magdalena Zdzieblik – tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 1, e-mail: info [malpa] wsop.pl

Dział Zarządzania Sprzedażą

Dyrektor Działu – Robert Jarczyński, e-mail: r.jarczynski [malpa] wsop.pl

Koordynator – Kinga Beiner, e-mail: k.beiner [malpa] wsop.pl
tel. kom. 662 239 720

Koordynator – Natalia Czekanowska-Skórkowska, e-mail: n.skorkowska [malpa] wsop.pl
tel. kom. 784 065 563

Product Manager – Tomasz Kopcik, e-mail: t.kopcik [malpa] wsop.pl
tel. kom. 660 495 325

Myjnie Samochodowe

Product Manager – Mirosław Beiner, e-mail: m.beiner [malpa] wsop.pl
tel. kom. 608 333 563

Dział Serwisu

Dyrektor Techniczny – Aleksander Kampka, e-mail: a.kampka [malpa] wsop.pl

Sekretariat – Krystyna Jacel
tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 4, fax (32) 332-48-48
e-mail: serwis [malpa] wsop.pl

Region Serwisowy Południe

Dyspozytor
tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 2, fax (32) 332-48-48
hot-line – 662 095 000
e-mail: serwis.pd [malpa] wsop.pl

Region Serwisowy Północ

Dyspozytor
tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 3, fax (32) 332-48-48
hot-line – 662 239 719
e-mail: serwis.pn [malpa] wsop.pl

Magazyn Części Zamiennych

Logistyk – Grzegorz Majcherczak, e-mail: magazyn [malpa] wsop.pl
tel. kom. 608 333 575, tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 5
Magazynier – Paweł Wójcik, e-mail: magazyn [malpa] wsop.pl
tel. kom. 608 333 566, tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 5

Dział Rozwoju i Produkcji

Kierownik Działu – Tomasz Nykiel, e-mail: t.nykiel [malpa] wsop.pl
tel. kom. 662 239 705
Konstruktor – Adrian Kuśka, e-mail: a.kuska [malpa] wsop.pl
tel. kom. 660 495 339
Specjalista – Tomasz Róg, e-mail: t.rog [malpa] wsop.pl
tel. kom. 662 239 721

Dział Finansowy

Kierownik Działu, Główna Księgowa – Mariola Pierz, e-mail: m.pierz [malpa] wsop.pl

Księgowe – Małgorzata Korpak, Małgorzata Sielawa
e-mail: ksiegowosc [malpa] wsop.pl, tel. kom. 662 239 704, tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 6

Dział Przetargów

Mirosław Beiner, e-mail: m.beiner [malpa] wsop.pl
tel. kom. 608 333 563
Wojciech Krośniak, e-mail: w.krosniak [malpa] wsop.pl
tel. kom. 784 065 564

Dział Marketingu

Specjalista ds. marketingu – Bartłomiej Szepielak, e-mail: b.szepielak [malpa] wsop.pl

Dział IT

Marcin Mielniczek, e-mail: m.mielniczek [malpa] wsop.pl

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl