Eko-Pak
Nowy Sącz, ul. Krakowska 66

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Eko-Pak w Nowym Sączu działa od marca 2012 roku. Po tej stronie rzeki do niedawna w mieście nie funkcjonowała żadna tego typu placówka, co właściciel firmy uznał za dobry pretekst do rozpoczęcia działalności. Obiekt wyposażony jest między innymi w ścieżkę diagnostyczną CERTUS EVO2.

Od samego początku biznes bardzo dobrze się rozkręcił

– już na wstępie rozmowy podkreśla Paweł Pasek, właściciel firmy.

Zdecydowałem się na budowę hali stalowej ze względu na koszty i czas, natomiast dzisiaj wybrałbym budynek murowany. Jestem tradycjonalistą

– dodaje Paweł Pasek.

Od wbicia pierwszej łopaty do zakończenia prac upłynęło 9 miesięcy, natomiast kolejny kwartał zajęła „papierologia”. W sumie po około roku stacja rozpoczęła działalność.

Zamontowana uniwersalna ścieżka diagnostyczna CERTUS Race Line EVO2 zyskała uznanie w oczach przedsiębiorcy i pracujących tu diagnostów. Szczególnie doceniają oni funkcję rozpoznawania i badania pojazdów z napędem 4×4.

Najistotniejsze pozytywy, jakie dostrzegam to – po pierwsze – bardzo czytelna grafika oprogramowania EVO2. Po drugie bardzo przydatna funkcja rozpoznawania i badania pojazdów z napędem 4×4. CERTUS umożliwia szybkie badanie, bez obawy o uszkodzenie pojazdu. Po trzecie komfort użytkowania ścieżki jest wysoki, ponieważ pracuje ona niezwykle cicho

– wymienia diagnosta, Edward Krawczyk.

Współpraca z firmą WSOP na etapie powstawania obiektu przebiegała bezproblemowo. Inwestor otrzymał gotowy projekt technologiczny SKP oraz bieżącą pomoc na każdym etapie budowy. Właściciel firmy wykazał się przy tym ogromną otwartością na propozycje rozwiązań, które na bieżąco były mu przekazywane. Z perspektywy WSOP takie podejście klienta zasługuje na podkreślenie, gdyż wynika ze sporego zaufania, którym obdarzyły się obie strony. Firmę w kontaktach z klientem reprezentował handlowiec, Maciej Obara.

Dobra współpraca z Panem Obarą zdecydowała o wyborze oferty WSOP. Mogłem oczywiście wybrać konkurencyjną firmę, zdecydować się na inną ofertę, ale przekonało mnie to, że w wielu kwestiach handlowiec WSOP bardzo mi pomógł

– podkreśla P. Pasek.

Wystrój obiektu został przygotowany zgodnie z kolorami CERTUSA (grafitowy, szary i czerwony). Możliwości aranżacji wnętrza częściowo ograniczał fakt, że budynek jest halą stalową, ale mimo to wykorzystano sporo opcji zindywidualizowania jego wyglądu. Inwestor wykorzystał płytki podłogowe w odpowiednich kolorach, z kolei do biura zlecił wykonanie mebli według własnego projektu w „certusowej” kolorystyce. Całość wygląda profesjonalnie i nowocześnie.

W obiekcie firmy Eko-Pak działa także czterostanowiskowy serwis wyposażony w podnośniki dwukolumnowe oraz stanowisko z kanałem do ustawiania geometrii. Ta ostatnia usługa wykonywana jest przy użyciu urządzenia John Bean w technologii 3D.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl