Nawet najlepsza myjnia nie umyje dobrze pojazdu, jeśli nie będzie wykorzystywać dobrych jakościowo środków chemicznych. Z myślą o tym wprowadziliśmy do oferty wysokiej jakości chemię do mycia i pielęgnacji pojazdów. Produkty chemiczne Cleanart są skuteczne, wydajne i spełniają wysokie normy środowiskowe.

Wszystkie pojazdy narażone są na nieustanne działanie zabrudzeń, takich jak: kurz, pył, błoto, deszcz, a zimą sól drogowa. Stąd aby uzyskać efekt umycia pojazdu do czysta konieczne jest korzystanie z wysokiej jakości środków chemicznych, które sprostają także najtrudniejszym zabrudzeniom. Preparaty Cleanart cechują się dużą wydajnością i skutecznością czyszczenia, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii myjących. Zapewniają doskonałe rezultaty mycia i suszenia bez pozostawiania smug i śladów. Ponadto są całkowicie bezpieczne dla lakieru, karoserii samochodów oraz elementów chromowanych i plastikowych.

– Oferowana przez nas profesjonalna chemia Cleanart cechuje się uniwersalnym zastosowaniem, ponieważ dedykowana jest do wszystkich rodzajów myjni samochodowych (bezdotykowych, szczotkowych, tunelowych i ręcznych). Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości środków czyszczących do pojazdów, które przyczynią się do większej skuteczności mycia oraz będą bezpieczne dla środowiska, to zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty przygotowanej przez markę Cleanart. Przeprowadzimy bezpłatne testy, a w przypadku zakupu w cenie ustawimy maszynę do nowych środków
– mówi Jacek Stępniarek, menedżer produktu w firmie WSOP.

Asortyment specjalistycznej chemii Cleanart obejmuje środki, które zaspokajają skuteczne działanie praktycznie każdej myjni. Są to:

  • Aktywna piana (w dwóch wersjach), która szybko i skutecznie zmiękcza oraz usuwa powierzchniowy brud,
  • Szampony posiadające składniki myjące i poślizgowe ułatwiające mycie szczotką i domywanie auta,
  • Preparaty nabłyszczające mające za zadanie osuszyć auto, nadać lakierowi długotrwały połysk i zapobiec powstaniu smug.

– Nasze preparaty wytwarzane są z uwzględnieniem rygorystycznych norm w zakresie jakości oraz ochrony środowiska. Dzięki temu każdy z dostarczanych produktów stanowi połączenie ponadprzeciętnej skuteczności z ekologią
– zapewnia Jacek Stępniarek.

W niedługim czasie oferta chemii Cleanart zostanie rozszerzona o środki do mycia felg, jak również profesjonalne preparaty warsztatowe, do mycia silnika i elementów silnie zabrudzonych olejami i smarami. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować produkty odpowiadające nie tylko na potrzeby właścicieli myjni, ale także pozostałych obiektów branży warsztatowej.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl