Dealer Toyota, Czajka-Auto
Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 66d

czajka-auto_img_3168czajka-auto_img_3171Czajka-Auto to jeden z wiodących dealerów marki Toyota na Śląsku. Posiada dwa obiekty: w Bytomiu oraz w Chorzowie. Ze względu na ponad dziesięcioletni okres eksploatacji oraz zużycie ścieżki diagnostycznej w Bytomiu, zdecydowano o kompleksowej przebudowie całej stacji kontroli pojazdów.

Właściciel firmy Czajka-Auto podczas realizacji tej inwestycji postawił przed nami kilka wymagań. Po pierwsze przebudowa wnęk fundamentowych i montaż nowej ścieżki diagnostycznej CERTUS musiały się odbyć bez przerywania pracy SKP. Nie wchodziło w grę choćby jednodniowe wyłączenie stacji, ponieważ inwestor nie dopuszczał, aby jakikolwiek klient odjechał z kwitkiem. Dzięki dobrej współpracy udało się wykonać wszelkie roboty bez zakłóceń.

czajka-auto_img_3165czajka-auto_img_3158Kolejnym wyzwaniem było stworzenie obiektu, który zwraca uwagę Klientów – kierowców pojazdów. Budynek znajduje się przy głównej, bardzo ruchliwej drodze krajowej (skrzyżowanie z autostradą A1), co dodatkowo zapewnia darmową reklamę.

Poprzednia SKP miała już ponad 10 lat. Linia diagnostyczna była mało funkcjonalna i przestarzała. Klienci Czajka-Auto oczekiwali czegoś innego. Po przebudowie obiekt miał się wyróżniać, harmonizować z nowoczesnymi autami, które dealer sprzedaje. Projekt architektoniczny inwestor przygotował i zrealizował we własnym zakresie. Do tych planów znakomicie wpasowała się nowoczesna i dizajnerska ścieżka diagnostyczna CERTUS EVO2.

czajka-auto_img_3153czajka-auto_img_3169Wnętrza zyskały minimalistyczny charakter. Dominują tu beton, szkło i metal. Pomieszczenia utrzymane są w odcieniach jasnej szarości. Na tym tle doskonale wyróżniają się urządzenia diagnostyczne CERTUSA w kontrastujących kolorach czerwieni, czerni, ciemnej szarości i grafitu. Ogromna powierzchnia zastosowanych przeszkleń nadaje wnętrzu lekkości oraz przejrzystości. W ciągu dnia wpada tu mnóstwo światła słonecznego. Wnętrze tego typu wymaga utrzymywania go ciągle w czystości, ale efekt wynagradza poniesione nakłady pracy.

Inwestor świadomie zdecydował się na zakup nowych urządzeń. Dla zapewnienia lepszej jakości usług zakupił niezawodną linię CERTUS EVO2, która spełnia najwyższe wymagania stawiane tego typu urządzeniom diagnostycznym.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl