Dealer KIA, ETRANS
Łaziska Górne, ul. Leśna 1

IMG_3190IMG_3195Firma ETRANS z Łazisk Górnych na Śląsku to od wielu lat uznany dealer samochodów marki KIA. Sprzedaż i serwisowanie pojazdów stanowią jedną z dwóch podstawowych działalności firmy. W 2000 roku spółka otworzyła zupełnie nowy obiekt w Łaziskach Górnych przy ulicy Leśnej. W jej poprzednim budynku (zlokalizowanym nieopodal Elektrowni Łaziska) do dzisiaj funkcjonuje OSKP, natomiast w nowym obiekcie przy ul. Leśnej do tej pory brakowało stacji diagnostycznej.

Wieloletnia współpraca pomiędzy naszymi firmami zaowocowała wyzwaniem, jakie postawił przed nami inwestor. Oczekiwał pomocy przy projektowaniu i adaptacji pomieszczenia na potrzeby stacji kontroli pojazdów. Z istniejących pomieszczeń wygospodarowana została powierzchnia z przeznaczeniem na linię diagnostyczną.

IMG_3177IMG_3178Właściciel firmy zainwestował w ścieżkę na potrzeby recepcji serwisu pojazdów, co pozwoliło mu spełnić wymagania importera marki KIA. W przyszłości powstanie tu także podstawowa SKP. Z tą myślą od razu zakupiono urządzenia dodatkowe, niezbędne na stacji kontroli. Właściciel firmy ETRANS oczekiwał od WSOP bieżącej współpracy podczas przebudowy. Dostarczyliśmy niezbędne projekty technologiczne dla linii diagnostycznej CERTUS EVO2 wraz z podnośnikiem nożycowym. Nasz przedstawiciel konsultował wszelkie kwestie z architektami, projektantami i budowlańcami, dzięki czemu prace przebiegały bez zakłóceń.

Cieszy nas, że firma ETRANS zdecydowała się również wykorzystać kolorystykę urządzeń CERTUS podczas aranżacji wnętrza nowej hali. Czerwone bramy wjazdowe oraz soczyste, także czerwone akcenty na ścianach dodają wnętrzu ekspresji. Dominująca biel w połączeniu z kontrastowymi kolorami urządzeń CERTUSA sprawia wrażenia lekkości i nowoczesności. To kolejny dowód na to, że po zastosowaniu kilku prostych zabiegów stylistycznych można uzyskać bardzo dobre efekty.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl