Już 11 września 2018 roku rozpoczynają się jedne z najważniejszych targów motoryzacyjnych na świecie – Automechanika we Frankfurcie. Tradycyjnie zaprezentujemy tam produkowaną przez naszą firmę polską linię diagnostyczną CERTUS. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – hala 8.0, stoisko G75.

Automechanika to największa impreza wystawiennicza na świecie – najważniejsze miejsce spotkań branży wyposażenia obiektów zaplecza motoryzacji. Wystawiają się tutaj wszyscy liczący się producenci sprzętu warsztatowego, a fakt, że Automechanika odbywa się cyklicznie co dwa lata, tylko wzmaga oczekiwania i podnosi prestiż imprezy.

Jako firma wystawiamy się po raz trzeci na targach we Frankfurcie. Za pierwszym razem (jak niemal każdy) zaczynaliśmy w peryferyjnej lokalizacji, ale już dwie kolejne edycje nasze stoisko umieszczone jest w wiodącej hali 8.0.

– Jesteśmy dumni, ponieważ polska myśl techniczna, dzięki której powstała linia CERTUS, została na przestrzeni ostatnich kilku lat doceniona wśród wielu zagranicznych odbiorców. Tegoroczna edycja targów Automechanika będzie dla nas okazją do prezentacji produktu kolejnym kontrahentom z całego świata i pozyskania kolejnych dystrybutorów tego sprzętu. Wielu z nich już zapowiedziało się na spotkanie z nami. Linia CERTUS udowadnia, że polskie urządzenia z powodzeniem mogą konkurować na światowych rynkach – podkreślił Jarosław Cichoń, prezes zarządu WSOP.

Zapraszamy na targi Automechanika we Frankfurcie w dniach 11-15 września 2018. Będziemy obecni w hali 8.0, stoisko G75.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl