Linia diagnostyczna CERTUS EVO2 produkowana przez firmę WSOP została uhonorowana Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich w kategorii Nagroda Ekspertów. To prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane przez Sąd Konkursowy złożony z autorytetów branży motoryzacyjnej.

szafa-medalZłoty Medal to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku, o najdłuższej, ponad trzydziestoletniej tradycji. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści z branży poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

– Jesteśmy dumni z otrzymanej nagrody Złotego Medalu. Cieszy nas ona podwójnie, ponieważ jest potwierdzeniem wysokiej innowacyjności CERTUSA, ale także namacalnym potwierdzeniem, że polskie produkty nie ustępują jakością swoim zagranicznym konkurentom. Przy tej okazji dziękuję za zaufanie setkom naszych klientów, którzy na co dzień użytkują CERTUSA –

podkreślił Jarosław Cichoń, prezes zarządu WSOP.

1aa-b2-bez-can-dla-AKCERTUS powstał w 2009 roku na bazie kilkunastoletniego doświadczenia firmy WSOP w pracy z polskimi stacjami kontroli pojazdów. W 2011 roku weszła na rynek druga generacja linii – CERTUS EVO2. Do stosowanych dotąd niemieckich grup podłogowych dodano zbudowane od podstaw polskie oprogramowanie wraz z całkowicie autorską, zaprojektowaną i produkowaną w Polsce elektroniką, która steruje pracą wszystkich urządzeń. Firma WSOP stworzyła autorskie oprogramowanie, które prowadzi diagnostę „krok po kroku” przez każdy etap diagnozy. CERTUS EVO2 otrzymał także designerską szafę sterującą, która może być punktem wyjścia do przygotowania atrakcyjnej koncepcji architektonicznej całego obiektu.

Na przestrzeni ostatnich czterech lat na polski rynek w sumie trafiło ponad 300 linii diagnostycznych CERTUS. Wynik ten czyni CERTUSA liderem sprzedaży w Polsce.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl