Automechanika w Dubaju to ostatnie targi, w których wzięliśmy udział w ramach realizowanego programu eksportowego „Go To Brand.” Od 2017 roku prezentowaliśmy zagranicznym klientom nasz flagowy produkt – linię diagnostyczną CERTUS. Projekt ten był współfinansowany przez Unię Europejską. 

Targi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich to największa impreza branży motoryzacyjnej na Bliskim Wschodzie.

– Tegoroczną edycję Automechaniki w Dubaju zaliczam do bardzo udanych. Jest to jedna z najlepszych wystaw motoryzacyjnych, w których brałem udział w ciągu minionych dwóch lat. Zainteresowanie naszą ofertą było duże. W głównej mierze odwiedzili nas lokalni klienci, przede wszystkim z Arabii Saudyjskiej i ZEA, ale także z Iraku czy nawet z Mauritiusa

– podsumował Tomasz Wasylewicz, export manager.

Prezentując ofertę na targach w Dubaju chcemy zaznaczyć naszą obecność na całym Bliskim Wschodzie. To bogaty rynek motoryzacyjny, który wciąż się rozwija.

WSOP od niemal dwóch lat realizuje całościowy projekt wsparcia eksportu, który ma pozwolić firmie rozwinąć sprzedaż poza Polską.

Do tej pory linia diagnostyczna CERTUS prezentowana była na targach zagranicznych w: Johannesburgu, Paryżu, Stambule, Birmingham, Meksyku, Moskwie, Frankfurcie, Melbourne i São Paulo. W sumie linia CERTUS w ramach programu „Go To Brand” została zaprezentowana na 10 imprezach targowych na całym świecie.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl