W tym roku prezentowaliśmy linię diagnostyczną CERTUS na targach motoryzacyjnych aż na dwóch kontynentach: w Melbourne w Australii oraz São Paulo w Brazylii. Od 2017 roku bierzemy udział w kolejnych zagranicznych wystawach promując nasz flagowy produkt. Projekt ten jest współfinansowany przez Unię Europejską.

Stoisko na targach w Australii

Obecność na targach w Australii jest naturalną kontynuacją współpracy handlowej z naszym lokalnym dystrybutorem. Ponad półtorej roku temu pierwsza linia CERTUS trafiła do nowego obiektu ISUZU UTE na wschodnim wybrzeżu Australii w miejscowości Gold Coast niedaleko Brisbane. Zajmuje się on serwisowaniem pojazdów użytkowych ISUZU (pick-upów oraz ciężarówek). W tej wersji samochody te są mało znane w Polsce, co stanowiło dodatkową ciekawostkę. To była nasza pierwsza realizacja na tym kontynencie.

Decydując się na udział w targach w São Paulo chcemy rozpocząć naszą obecność w Brazylii. To największy rynek motoryzacyjny w Ameryce Południowej z niezłymi perspektywami dla branży badań technicznych.

WSOP od niemal dwóch lat realizuje całościowy projekt wsparcia eksportu, który ma pozwolić firmie rozwinąć sprzedaż poza Polską.

Stoisko na targach w Brazylii

– Po obowiązkowym audycie w ramach dotacji „Go To Brand” uzyskaliśmy zgodę na używanie oficjalnego loga „Marka Polskiej Gospodarki”, którym dumnie oznaczamy linię diagnostyczną CERTUS. Bardzo nas cieszy, że nasz produkt znalazł się w gronie ambasadorów polskiej gospodarki – powiedział Jarosław Cichoń, prezes zarządu WSOP.

Do tej pory linia diagnostyczna CERTUS prezentowana była na targach zagranicznych w: Johannesburgu, Paryżu, Stambule, Birmingham, Meksyku, Moskwie, Frankfurcie oraz wspomnianych wcześniej Melbourne i São Paulo. W 2019 zaplanowaliśmy jeszcze udział w wystawie w Dubaju. W sumie linia CERTUS zostanie zaprezentowana na 10 imprezach targowych na całym świecie.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl