Firma WSOP – dystrybutor urządzeń marki CERTUS – była partnerem technicznym I Spotkania CERTUS Diagnostic, które w lutym odbyło się w Mikołajkach. Wzięli w nim udział obecni partnerzy sieci CERTUS Diagnostic, jak również przedsiębiorcy, którzy w najbliższym czasie planują przystąpienie do tego grona.

Spotkanie rozpoczęło się w Szczytnie prezentacją jednej z największych stacji CERTUS Diagnostic w regionie. Wszyscy zaproszeni podczas wizyty w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów B&A mogli „od kuchni” przekonać się jak wygląda i działa stacja CERTUS. Była to także okazja do rozmowy i wymiany doświadczeń z właścicielami – Państwem Barbarą i Andrzejem Dąbrowskimi. Wizyta w Szczytnie zakończyła się wspólnym, pamiątkowym zdjęciem w „towarzystwie” 360–konnego samochodu rajdowego CERTUS Diagnostic.

W dalszej części spotkania dyskutowano nt. obecnej działalności i planów rozwoju sieci CERTUS Diagnostic. Głos zabrał Jarosław Cichoń, prezes zarządu WSOP, który omówił kierunki rozwoju urządzeń diagnostycznych CERTUS. Ważną częścią prezentacji była również otwarta dyskusja z uczestnikami.

Drugiego dnia spotkania organizatorzy zafundowali wszystkim dużą dawkę adrenaliny. Każdy mógł poczuć się jak prawdziwy rajdowiec. Kierowcy: Krzysztof Predko (Predko Racing Team) oraz Zbigniew Staniszewski (Staniszewski Rally Team) wraz z ekipą Fundacji „Motoszansa” zorganizowali odcinek specjalny. Przejazd rajdowym Mitsubishi Lancer EVO IX po pięciokilometrowej, oblodzonej trasie z mnóstwem zakrętów oraz „ciekawych miejsc” sprawił, że większość gości na długo zapamięta pobyt w Mikołajkach.

Ogólnopolska Sieć Stacji Kontroli Pojazdów CERTUS Diagnostic działa od początku 2010 roku. Inwestorzy współpracujący z siecią budują obiekty wyróżniające się architektonicznie, z przemyślanym wzornictwem utrzymanym w jednolitej dla całej sieci kolorystyce CERTUSA. Otrzymują także wsparcie w akcjach marketingowych skierowanych do kierowców samochodów. W tej chwili w skład sieci wchodzi 7 stacji. Kolejni partnerzy zapowiedzieli przystąpienie do CERTUS Diagnostic.

Kontakt dla dziennikarzy

Emilia Cichoń – email: e.cichon [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Adres: Wilsona 34A, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30