Nasza firma była jednym z 16 polskich wystawców na targach Automechanika w Birmingham. Prezentowaliśmy tam nasz flagowy produkt – linię diagnostyczną CERTUS, która spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Łącznie w tym roku w trzeciej edycji targów wzięło udział 500 wystawców z 26 państw.

Podczas targów zaprezentowaliśmy szeroki wachlarz urządzeń wchodzących w skład linii diagnostycznej CERTUS: uniwersalne rolki hamulcowe, tester amortyzatorów, szarpak hydrauliczny oraz szafę sterującą wraz z oprogramowaniem. Przeprowadziliśmy szereg rozmów z potencjalnymi dystrybutorami, co mamy nadzieję przełoży się w niedługim czasie na kontakty handlowe.

Angielskie targi były kolejnym przystankiem na naszej eksportowej mapie. Jako firma realizujemy obecnie projekt wsparcia eksportu dofinansowany w ramach programu „Go To Brand” z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Automechanika Birmingham są w Wielkiej Brytanii wiodącym wydarzeniem targowym poświęconym częściom zamiennym, wyposażeniu warsztatów oraz sektorowi produkcji samochodów. Jak zawsze w Anglii mocno reprezentowany był polski przemysł motoryzacyjny. Podobnie jak w latach poprzednich byliśmy w tym względzie (jako nacja) na podium – więcej firm od nas mieli tu tylko Chińczycy oraz Brytyjczycy.

Od 2017 roku linia diagnostyczna CERTUS systematycznie prezentowana jest na targach zagranicznych. WSOP realizuje całościowy projekt wsparcia eksportu, który ma pozwolić firmie rozwinąć sprzedaż poza Polską. Po obowiązkowym audycie uzyskaliśmy zgodę na używanie oficjalnego loga „Marka Polskiej Gospodarki”, którym dumnie oznaczamy linię diagnostyczną CERTUS.

Do tej pory CERTUS gościł na targach w Johannesburgu, Stambule i Birmingham (Automechanika) oraz Paryżu (Equip Auto). W sumie linia CERTUS zostanie zaprezentowana na 12 imprezach targowych na całym świecie.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl