Ozonowanie wnętrza pojazdu – usługa na czasie

Usługę ozonowania wnętrza pojazdu i dezynfekcji niektóre warsztaty samochodowe proponowały swoim klientom już od dawna. W obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego warto wyposażyć się w ozonator i spróbować szerzej promować tę usługę.

Czytaj więcej

Siódma stacja kontroli pod szyldem firmy KREG

Stacje firmy KREG budowane są metodą tradycyjną. Inwestor świadomie rezygnuje z hal stalowych, które wprawdzie obniżają koszty budowy, ale są mniej trwałe niż budynek murowany. Podstawowa SKP w Rybniku to już siódma stacja tej firmy.

Czytaj więcej

Sprawna modernizacja obleganej „okręgówki”

Po przeszło 20 latach pracy przyszedł czas na modernizację „okręgówki” działającej w Mikołowie na Śląsku. Z uwagi na bardzo dużą ilość wykonywanych badań technicznych jedynym sensownym rozwiązaniem okazała się budowa nowej hali w pobliżu dotychczasowego obiektu.

Czytaj więcej

Złoto dla CERTUSA czwarty raz z rzędu!

Mobilna Stacja Diagnostyczna CERTUS została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wyróżnienie to przyznaje jury złożone z autorytetów branży motoryzacyjnej. Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród przemysłowych w Polsce.

Czytaj więcej

Bieżąca konserwacja urządzeń: jak dbasz, tak masz

Problemy z punktem zerowym w urządzeniu rolkowym, wysokie opory toczenia bębnów czy błędne wyniki pomiaru skuteczności tłumienia amortyzatorów. Co może być tego przyczyną? Może uszkodziła się elektronika? Może zepsuł się jakiś podzespół? A może… No właśnie!

Czytaj więcej

Co zrobić, kiedy podnośnik przekroczy swój resurs?

Kiedy podnośnik warsztatowy przekroczy resurs można wykonać remont generalny urządzenia, albo zdecydować się na zakup nowego egzemplarza. To drugie wyjście jest polecane przez Serwis WSOP w sytuacji, kiedy koszt remontu zbliża się do ceny zakupu nowego urządzenia.

Czytaj więcej

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl