Resurs podnośników samochodowych

Chyba już każdy właściciel warsztatu do obsługi pojazdów, który posiada w swoich zasobach podnośnik samochodowy, spotkał się z pojęciem resursu. Wie również, że jeżeli resurs zostanie przekroczony (22 tysiące cykli), należy wykonać przegląd specjalny podnośnika.

Czytaj więcej

Fiskalizacja myjni

Na mocy rozporządzenia Ministra Finansów z 22 grudnia 2021 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących (Dz. U. poz. 2442), od 1 lipca br. objęto obowiązkiem ewidencjonowania sprzedaż przy zastosowaniu kas rejestrujących usługi w branży myjni. Dotyczy to mycia, czyszczenia samochodów i innych podobnych usług, w tym przy użyciu urządzeń obsługiwanych przez klienta.

Czytaj więcej

Zmiany przepisów na SKP

Polskie przepisy dotyczące kontroli stanu technicznego pojazdów muszą zostać dostosowane do wymogów unijnej dyrektywy. Czego dotyczyć będą te zmiany i kiedy wejdą w życie?

Czytaj więcej

Auto-Rem 2, Łańcut

Kompleks motoryzacyjny Auto-Rem 2 został otwarty w 2021 roku. Łączy on w sobie bardzo szeroki wachlarz oferowanych usług: od serwisu mechanicznego, przez badania techniczne, a na myciu pojazdów kończąc.

Czytaj więcej

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48