Pomiar geometrii – specjalistyczna usługa w warsztacie

W zakresie pomiaru geometrii kół widzimy w ostatnich latach istotny postęp. Coraz powszechniejsza staje się technologia 3D, która pozwala na istotne skrócenie czasu pomiarów bez uszczerbku na ich dokładności. Rozmowa z Tomaszem Kopcikiem, product managerem w firmie WSOP.

Czytaj więcej

Świąteczne spotkanie pracowników WSOP

Zgodnie z tradycją pracownicy WSOP i zaproszeni goście w połowie grudnia zasiedli do wspólnej wigilii. Spotkanie odbyło się w restauracji niedaleko Gliwic. Świętowaliśmy w gronie ponad 40 osób.

Czytaj więcej

Ambitny projekt OSKP na Podkarpaciu

Właściciel firmy Lo-Stark to jeden z tych klientów, który od samego początku zaznaczył, że interesuje go linia diagnostyczna CERTUS wyłącznie w pomarańczowej wersji kolorystycznej. Inwestor miał zamierzenie, aby budynek OSKP wyglądał designersko i przyciągał uwagę klientów. I to się udało.

Czytaj więcej

Jak często wymieniać olej w podnośnikach hydraulicznych?

Szybsze zużywanie się uszczelnień, większy pobór prądu, a w skrajnych przypadkach nawet zatarcie pompy – takie mogą być konsekwencje pracy podnośnika warsztatowego, w którym na czas nie wymieniono oleju hydraulicznego. Serwis WSOP zaleca cykliczne przeglądy podnośników hydraulicznych.

Czytaj więcej

Myjnia samoobsługowa jako uzupełnienie SKP

Kolejny klient naszej firmy przekonał się, że myjnia samoobsługowa stanowi doskonałe biznesowe połączenie ze stacją kontroli pojazdów. Firma Auto-Kuriata w Godzikowicach na Dolnym Śląsku zainwestowała w myjnię bezdotykową w układzie 3+1.

Czytaj więcej

Uniwersalny pilot sterowania szarpakiem

Konstruktorzy firmy WSOP zaprojektowali uniwersalny system sterowania szarpakiem, który działa z niemal każdym urządzeniem dostępnym na polskim rynku. Zestaw składa się z pilota radiowego wraz z ładowarką oraz sterownika (konfigurowanego pod konkretne urządzenie).

Czytaj więcej

Kontakt z WSOP

Adres: Dworcowa 62, 44-190 Knurów
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl