Firma WSOP weźmie udział w 12. Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO w Gdańsku (26-29 września 2017, Amber Expo). To największe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego.

Zaprezentujemy naszą specjalistyczną ofertę – podnośniki dedykowane do pojazdów szynowych (podpodłogowe J.A. Becker & Söhne oraz mobilne kolumny SEFAC). Branży kolejowej możemy również zaoferować kompleksową współpracę na każdym etapie inwestycji – od projektu, aż po końcowy montaż i szkolenie załogi. Nasze stoisko mieści się w hali F, miejsce nr 38.

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO w Gdańsku to największe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie. TRAKO to doskonała okazja do promowania transportu szynowego (kolej i tramwaj) spedycji i logistyki kolejowej, prezentacji najnowszych technologii oraz spotkania w środowisku branżowym. Targi odbywają się w cyklu dwuletnim.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl