Serdecznie zapraszamy na Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu, które w tym roku odbędą się w dniach 5-8 kwietnia. Znajdziecie nas w pawilonie 7A, stoisko nr 23. Pokażemy kilka nowości oraz odbierzemy kolejny już Złoty Medal przyznany jednemu z naszych produktów.

Podczas targów prezentować będziemy linię diagnostyczną CERTUS 3 produkowaną przez naszą firmę. Trzecia generacja produktu posiada zaprojektowane i w całości produkowane w Polsce części mechaniczne. Wśród nowości produktowych CERTUSA zaprezentujemy między innymi mobilne sterowanie linią przy użyciu tabletu, które umożliwia prowadzenie badania technicznego bez wysiadania z pojazdu.

Targowym gościom zaprezentujemy także nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich „M-Pakiet”, czyli modernizację linii diagnostycznych produkcji MAHA starszych typów. Do istniejących części podłogowych (rolki hamulcowe, tester amortyzatorów oraz zbieżności) dobudowywane jest nowoczesne sterowanie zaczerpnięte z polskiej linii diagnostycznej CERTUS EVO2. Tak zmodernizowany produkt posiada certyfikat ITS dopuszczający do użytkowania w SKP.

W Poznaniu pokażemy także nowe urządzenie do ustawiania geometrii pojazdów Ravaglioli RAVTD3000S.B, pracujące w technologii trójwymiarowej. Pomiar geometrii odbywa się niezwykle szybko. Urządzenie posiada dwie głowice pomiarowe z kamerami umieszczane pomiędzy osiami pojazdu. Charakteryzuje je szybki odczyt pomiaru: zbieżności, różnicy kątów skrętu, rozstawu kół oraz osi.
Do zobaczenia w Poznaniu!

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl