Niemal 100 osób wzięło udział w cyklu sześciu jednodniowych szkoleń diagnostów organizowanych przez naszą firmę w październiku i listopadzie 2017 roku. Szkolenia te dotyczyły zmian w systemie badań technicznych, choć największym zainteresowaniem diagnostów cieszyły się informacje dotyczące CEP 2.0. Był to już trzeci z cyklu szkoleń, które przygotowała firma WSOP.

Szkolenia odbywały się bezpośrednio w okresie poprzedzającym uruchomienie nowego systemu CEP 2.0 i właśnie ta tematyka budziła największe zainteresowanie diagnostów. Dodatkowo omawialiśmy również zagadnienia dotyczące najnowszych zmian: w ustawie Prawo o Ruchu Drogowym oraz w systemie badań technicznych z jesieni tego roku.

– W ciągu najbliższych miesięcy zaprosimy diagnostów na kolejny cykl szkoleń, tym bardziej, że w 2018 roku wejdą w życie kolejne duże zmiany w systemie badań technicznych. Wysokie zainteresowanie szkoleniami jasno pokazuje, że diagności chcą na bieżąco dokształcać się, aby nie zostawać w tyle, bo przepisy wciąż się zmieniają – stwierdził koordynator szkoleń w firmie WSOP, Hubert Banasiewicz.

Firma WSOP planuje w przyszłości organizować kolejne tego typu szkolenia, o czym poinformujemy już niebawem.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl