To oferta dla tych przedsiębiorców, którzy chcą zacząć zarabiać na autach flotowych. Tak narodził się pomysł utworzenia partnerskiego konsorcjum „CERTUS Flota”. Dzięki zrzeszeniu w jednej strukturze i zaoferowaniu wyższego komfortu obsługi łatwiej można pozyskiwać zlecenia flot samochodowych na wykonywanie przeglądów i napraw samochodów.

Panorama14Na bazie naszego pomysłu w 2014 roku powstała tzw. grupa startowa. To kilkudziesięciu naszych klientów, posiadających stacje kontroli pojazdów z warsztatami w ciekawych logistycznie miejscach.

Pozyskaliśmy już pierwsze floty, dysponujące razem kilkoma tysiącami pojazdów, które wymagają regularnej obsługi diagnostycznej i serwisowej. Dla właścicieli taboru samochodowego ważnym argumentem za wyborem takiego rozwiązania jest nie tylko ułatwienie w zarządzaniu zleceniami, ale gwarancja, że usługi będą wykonywane na sprzęcie wysokiej jakości, zapewniającym rzetelność badań i napraw.

Nasi Partnerzy w całej Polsce posiadają nowe i najbardziej nowoczesne linie diagnostyczne, o najwyżej kilkuletnim okresie użytkowania. Każda ze stacji kontroli zrzeszona w konsorcjum posiada także wyspecjalizowane stanowiska naprawcze. To wszystko gwarantuje wysoką jakość i szeroki zakres usług. Dodatkowo obiekty te w większości wyróżniają się ciekawym designem, co od kilku lat z sukcesem promujemy na polskim rynku. Wszystkie kompleksy motoryzacyjne objęte są stałą opieką techniczną Serwisu WSOP, uzyskując dzięki temu wysoką wiarygodność badań oraz mając zagwarantowaną ciągłość pracy urządzeń.

DSC_0089Propozycję przystąpienia do konsorcjum CERTUS Flota kierujemy do naszych aktualnych klientów i przyszłych inwestorów chcących wspólnie z nami otworzyć swój nowy biznes SKP z warsztatem. W miarę rozwoju konsorcjum będziemy pozyskiwać kolejne floty, by nasi klienci mogli jeszcze bardziej zwiększać powodzenie swoich obiektów.

Kontakt:
Więcej informacji na temat programu CERTUS Flota można uzyskać u kierownika projektu: Marcin Mielniczek, e-mail: m.mielniczek [małpa] wsop.pl, tel. 602-398-069.

Porady biznesowe

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl