Firma LONTEX Truck do swojego oddziału w Słubicach w województwie lubuskim zakupiła myjnię pojazdów ciężarowych WashTec MaxiWash Vario. Urządzenie zostało już przez naszych serwisantów uruchomione, a rozbudowany kompleks niebawem rozpocznie działalność.

Pierwotnie obiekt Lontexu oferował wyłącznie usługi związane z serwisowaniem tachografów pojazdów ciężarowych. Właściciele postanowili rozszerzyć działalność – między innymi o wspomnianą myjnię. Urządzenie WashTec MaxiWash Vario to trzyszczotkowy portal, który został doposażony w funkcję mycia podwozia, która pozwala na domywanie nawet trudno dostępnych elementów pojazdu.

Dodatkowo w kompleksie Lontexu znajdą się okręgowa stacja kontroli pojazdów, dwustanowiskowy warsztat ciężarowy, myjnia oraz serwis tachografów. Otwarcie obiektu po rozbudowie nastąpi już niebawem.

Z uwagi na lokalizację tuż przy granicy z Niemcami oraz w pobliżu autostrady A2 to prawdziwe zagłębie usług serwisowych dla ciężarówek. Z pewnością nie zabraknie tu klientów. Firma Lontex to jeden z naszych wieloletnich klientów, który na przestrzeni minionych lat zakupił w WSOP kompleksowe wyposażenie dla kilku swoich oddziałów.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl