Pod koniec września braliśmy udział w 12. Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO w Gdańsku (26-29 września 2017). Prezentowaliśmy naszą ofertę specjalistycznych podnośników dedykowanych dla pojazdów szynowych.

Podczas targów zaprezentowaliśmy ofertę wysokiej jakości specjalistycznych podnośników dla pojazdów szynowych. Były to podpodłogowe dźwigniki niemieckiej firmy J.A. Becker & Söhne oraz przestawne kolumny francuskiego producenta SEFAC. Na stoisku towarzyszyli nam przedstawiciele obu firm, którzy odpowiadali na najbardziej specjalistyczne pytania naszych klientów.

– Odbyliśmy szereg ciekawych spotkań. Nowoczesne i znakomite jakościowo produkty, które pokazywaliśmy wzbudziły duże zainteresowanie odwiedzających. Mamy nadzieję, że przełoży się to w przyszłości na efekty handlowe – powiedział Jarosław Cichoń, prezes zarządu WSOP.

Oprócz dedykowanych podnośników branży kolejowej możemy również zaoferować kompleksową współpracę na każdym etapie inwestycji – od projektu, aż po końcowy montaż i szkolenie załogi.

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO w Gdańsku to największe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. W liczbach przedstawia się to tak: 30 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej, 1 tys. m torów do ekspozycji taboru oraz maszyn i urządzeń torowych oraz 700 wystawców z 25 krajów. Targi odbywają się w centrum wystawienniczym AmberExpo. Wystawa odbywa się w cyklu dwuletnim.

Kontakt dla dziennikarzy

Bartłomiej Szepielak – email: b.szepielak [at] wsop.pl – tel. stac. (32) 332-49-30

Do pobrania

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl