W.S.O.P. Sp. z o.o.

ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
tel. +48 (32) 332-49-30, fax +48 (32) 332-48-48
e-mail: info [malpa] wsop.pl

Mapa dojazdu:

Myślisz o inwestycji? Chcesz kupić sprzęt? Napisz do nas.

Nasi przedstawiciele działają w każdym województwie. Kliknij we właściwy region i wypełnij formularz kontaktowy.

Zarząd Firmy

Prezes Zarządu – Jarosław Cichoń

Wiceprezes Zarządu – Robert Jarczyński

Dyrektor – Izabela Białkowska-Cichoń

Sekretariat

Magdalena Zdzieblik – tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 101, e-mail: info [malpa] wsop.pl

Dział Zarządzania Sprzedażą

Dyrektor Działu – Robert Jarczyński, e-mail: r.jarczynski [malpa] wsop.pl

Koordynator – Jarosław Zadora, e-mail: j.zadora [malpa] wsop.pl
tel. kom. 660 495 287, tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 110

Koordynator – Kinga Beiner, e-mail: k.beiner [malpa] wsop.pl
tel. kom. 662 239 720, tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 103

Product Manager – Tomasz Kopcik, e-mail: t.kopcik [malpa] wsop.pl
tel. kom. 660 495 325, tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 101

Myjnie Samochodowe

Product Manager – Mirosław Beiner, e-mail: m.beiner [malpa] wsop.pl
tel. kom. 608 333 563, tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 108

Dział Serwisu

Kierownik Działu – Aleksander Kampka, e-mail: a.kampka [malpa] wsop.pl

Sekretariat – Krystyna Jacel
tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 102, fax (32) 332-48-48,
e-mail: serwis [malpa] wsop.pl

Region Serwisowy Północ

Dyspozytor
tel. stac. (32) 332-49-30 w. 119, fax (32) 332-48-48,
hot-line – 662 239 719
e-mail: serwis.pn [malpa] wsop.pl

Region Serwisowy Południe

Dyspozytor
tel. stac. (32) 332-49-30 w. 119, fax (32) 332-48-48,
hot-line – 662 095 000
e-mail: serwis.pd [malpa] wsop.pl

Magazyn Części Zamiennych

Logistyk – Grzegorz Majcherczak, e-mail: magazyn [malpa] wsop.pl
tel. kom. 608 333 575
Magazynier – Paweł Wójcik, e-mail: magazyn [malpa] wsop.pl
tel. kom. 608 333 566, tel. stac. 32 724 33 30

Dział Finansowy

Kierownik Działu, Główna Księgowa – Mariola Pierz, e-mail: m.pierz [malpa] wsop.pl

Księgowe – Marzena Hilaszek, Małgorzata Korpak
e-mail: ksiegowosc [malpa] wsop.pl, tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 104

Dział Rozwoju Produktów i Certyfikacji

Kierownik Działu – Grzegorz Legomiński, e-mail: g.legominski [malpa] wsop.pl
tel. kom. 602 398 025
Specjalista – Tomasz Nykiel, e-mail: t.nykiel [malpa] wsop.pl
tel. kom. 662 239 705

Dział Przetargów

Mirosław Beiner, e-mail: m.beiner [malpa] wsop.pl
tel. kom. 608 333 563, tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 108
Wojciech Krośniak, e-mail: w.krosniak [malpa] wsop.pl
tel. kom. 784 065 564, tel. stac. (32) 332-49-30 wew. 135

Dział Marketingu

Specjalista ds. marketingu – Bartłomiej Szepielak, e-mail: b.szepielak [malpa] wsop.pl

Dział IT

Kierownik – Marcin Mielniczek, e-mail: m.mielniczek [malpa] wsop.pl
Informatyk – Marcin Piątek, e-mail: m.piatek [malpa] wsop.pl, tel. kom. 608 333 569

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl